חיפוש

אל הרמיין | Al Haramain

לבשמי אל הרמיין, כגון לאוונטר ואחרים אחראים שניים שהם גם אב ובנו, פרנסואה וקריאסטיאן קרבונל. משפחת קרבונל הקימה את עסקי הבישום שלה בספרד, אל אל תטעו המקור שלה הוא מצרפת. הסבא רבא של המשפחה הגיע לספרד בעת שחיפש אחר שמנים אתריים, חיפש ומצא וגם נשאר בספרד. תחילה באזור אלקנטה ולאחר מכן בברצלונה.

אז כן חברת קרבונל היא חברת הבישום שעומד מאחורי המותג אל הרמיין, שהוא מותג מהאמירות הערבית המאוחדת. המטרה היא לשלב בין ניחוחות בישום מסורתיים מהמזרח ובין תערובת יותר מערבית. השילוב הזה הוא ככל הנראה מה שמסביר את העובדה שהמותג הפך למצליח והנפיק עד כה כ- 231 ריחות שונים החל מ- 2012 ועד היום, כמו אמבר אוד גולד ועוד.

 

בושם Amber Oud Gold

אמבר אוד גולד (זהב) Amber Oud Gold

 

שימוש בהיי טק לייצור בשמים

בעולם הבישום אין זה נדיר שחברת בישום בונה עבור מותג כזה או אחר את הניחוחות שלו. הייחוד של קרבונל הוא העובדה שהם נעזרים בהיי טק לצורך הייצור. כאן באמצעות השימוש ברובוטים הם מצליחים לערבב יותר ממאה רכיבים שונים בתוך הבושם שלהם, והדבר הופך את תהליכי הפיתוח לקלים ומהירים יותר.

למרות זאת אין משמעו כי הבשמים של אל הרמיין מורכבים מנוסחאות כימיות המיועדות לייצור המוני. נהפוך הוא, נעשה בהם שימוש בשמנים אתריים ספרדיים, וברכיבים המיובאים מהמזרח הרחוק. והמטרה היא לייצר ניחוח עצמאי ייחודי.

הכוח הנשי של אל הרמיין

כריסטיאן קרבונל הוא הכוח שעומד כרגע מאחורי המותגים הללו. מאחר ומדובר בחברה קטנה למדי בתחום הבישום הרי שהוא חובש לראשו מספר כובעים ביניהם גם את זה של השיווק ויחסי הציבור. כחלק מכך הוא עוסק בנסיעות לחלקים שונים בעולם.

אז איך בונים בושם כשאתה רחוק מהמעבדה? ובכן לכריסטיאן קרבונל יש כוח סודי. מדובר בצוות המשרד שלו שמגבה אותו, והמורכב ברובו מנשים. לדבריו של כריסטיאן, יש יתרון נוסף בשילובן של נשים בתהליך הייצור, המריחות את הניחוחות באופן שונה, מה שמאפשר הגעה לאיזון הנכון. בעת נסיעותיו התכופות מסתייע כריסטיאן בצוות שלו המערבב את מרכיבי הבושם, ושולח אליו למקום הימצאו את התוצר המוגמר, הבשם שולח בחוזר את המשוב שלו וכך מתקדם ייצור הבושם עוד צעד.

 

בושם לאוונטור L'aventure

ל'אוונטור L'Aventure 100ml EDP

 

לא לייצר באופן המוני

קרבונל מתחייב שלא לייצר יותר משלושים ניחוחות במהלך השנה. לדבריו, הוא מנסה למנוע מצב בו יתחיל לשעמם את עצמו ולייצר ניחוחות זהים. ובכל מקרה הוא אינו מסתיר את אהבתו לבשמים המזרח תיכוניים. מה שהפך אותם לסימן ההיכר שלו.

בבושם החדש שלו אמבר אוד גולד, המיועד לנשים וגברים כאחד, הוא שילב את ריח הוניל, כאשר התוים העליוניים שלו מכילים את ריח הברגמוט יחד עם תוים ירוקים נוספים. בתוי האמצע נמצאים פירות כמו אננס ומלון, המייצרים מתיקות , ובתוים הבסיסים עץ וניל ומאסק.

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display