חיפוש

בושם

 מוצרי בישום שהיו בעבר נחלתם של עשירים בלבד הפכו עם השנים למוצר טיפוח בסיסי שנמכר גם במחירים מוזלים באתרי אינטרנט כמו לובן מור וברשתות כמו סופר פארם. ניתן למצוא כיום בושם לכל אירוע, ליום יום, לעבודה, לאירוע חגיגי, למסיבה או לבילוי. יש בשמים שנועדו לגברים ויש כאלה שמתאימים לנשים, יש כאלה שמתאימים לצעירות ויש כאלה בסגנון יותר בוגר.

בושם דה וואן לאישה באינטרנט בזול

ניחוחות במחירים נוחים

כל מי שמחפש בושם לגבר וכל מי שמחפשת לעצמה, יוכל למצוא ניחוח אהוב ומועדף גם במחירים נוחים במיוחד. איך אפשר למצוא את המחירים הנוחים, המוזלים? אפשר למשל לחפש מבצעים נוחים באינטרנט. אפשר לבצע רכישה מקוונת או לרכוש אצל משווקים בחנויות שמציעות מעת לעת מבצעים משתלמים. בין המותגים שבמבצע ניתן למצוא לא פעם גם את מיטב השמות ואת מיטב קולקציות הבישום, לדוגמא שאנל ואברקרומבי.

מחפשת בושם לאישה במחיר נוח? רוצה לרכוש לעצמך או במתנה מוצרי בישום במחירים נוחים? אפשר גם לעקוב אחר מודעות בעיתונים או לשמוע המלצות מחברים שנתקלו במבצע משתלם במיוחד. לעיתים, ההזדמנות כוללת מבצעי אחד פלוס אחד, יש מבצעי סוף עונה, יש מבצעי היכרות לקולקציות חדשות ולפעמים גם ניקוי מדפים של קולקציות מעונה קודמת ומעודפי מלאי.

בושם בלאק אורכיד של טום פורד

 

הניחוח שמתאים לכולם

אם בעבר בושם שהתאים לגבר לא יכול היה בשום פנים ואופן להתאים גם לאישה, הרי שכיום המצב שונה בתכלית. לצד ארומה וניחוחות שמתאימים באופן ברור למין האחד או למין השני, יש כיום גם מוצרי בישום איכותיים שנקראים בשם "בושם יוניסקס", כגון: מולקולה ובלאק אורכיד של טום פורד. במילים אחרות, זהו ניחוח שיכול להתאים לגבר ויכול להתאים גם לאישה. זהו הניחוח שיכול לקרוץ גם עבורו וגם עבורה. האם זה מתאים לכולם? זהו בהחלט עניין של טעם, אבל מי שלא ניסה – לא היינו מציעים לדחות על הסף. אפשר בהחלט למצוא אפשרויות מפתיעות, צעירות, מלהיבות ומרגשות שמתאימות – כמעט לכולם.

לבעלי מודעות ולסובלים מרגישות

אם אתם, הגברים, מחפשים בושם לגבר בעל עור רגיש, אם אתן, הנשים מחפשות את הבושם המעודן גם לבעלות רגישות גבוהה, יש פתרון. לצד בשמים המבוססים על אלכוהול, לצד בשמים שעלולים לגרום לגירוי בעור, יש גם מותגים מצוינים באמת שמתאימים לרגישים או לאלרגיים. כאשר לא מעט אנשים מעדיפים מוצרים יותר טבעיים, כאשר כל כך הרבה אנשים מעדיפים מוצרים היפו אלרגניים – כדאי לדעת שיש אפשרויות טובות גם במותגי הבישום המובילים. עבור מי שנושא זה קרוב לליבו, יש גם מוצרים טובים מאוד שלא נוסו על בעלי חיים.

בושם מולקולה בזול

אפשר להעז אפשר להפתיע

יש כאלה שמחפשות בושם לאישה בניחוח סולידי. יש כאלה שמתקשים להחליף את הניחוח המוכר שמלווה אותם יום יום או לפחות לעיתים קרובות. אנו סבורים שכל אחד וכל אחת יפיקו תועלת משינוי מפעם לפעם. בהזדמנויות מיוחדות, בבילויים, ביציאות, כדאי לפעמים לנסות להעז, להפתיע עם ניחוח חדש באריזה מלהיבה.

גם אם רוכשים את הבושם בתור מתנה, גם אם רוכשים בושם יוניסקס לשימוש עצמי, אפשר מעת לעת ללכת על קו שונה מתמיד. בנוסף, כדאי להתאים את הניחוח שבו משתמשים לסגנון הלבוש ולאווירה שאותם רוצים לשדר. חושבים שכבר ניסיתם את הכל? מיטב היצרנים ומיטב המותגים מוצאים בכל עונה כמה וכמה חידושים. גם לכם, מפעם לפעם, כדאי להתחדש ולנסות משהו שונה כמו בשמים של נרסיסו רודריגז.

בושם נרסיסו השחור

 

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display