חיפוש

בושם בניחוח כלום

העולם חי לפי טרנדים. צבעי העונה דומים בכל בגדי המעצבים, כל המסעדות מגישות את המאכלים הכי מבוקשים, הסגנון המוזיקלי משתנה לפי טרנדים. אז זה הגיוני שגם הבושם העכשווי המבוקש יהיה בטרנד מסויים - בושם ללא ריח. הבשמים הנפוצים כיום, כגון: בושם מולקולה, בושם של ג'ולייט האז א גאן ודומיהם - מריחים כמו כלום.

בקניית בושם בדרך כלל רוצים להרגיש ולהריח על עצמנו את הבושם כל היום. רוצים שהסביבה תתלהב, תחמיא ותתעניין בבושם שלנו אבל הפעם טרנד הבשמים שונה. רצית להריח כמו חוף ים? כמו פרדסים טריים ומרעננים? כמו פרחים מתוקים ומענגים? עכשיו הגיע הזמן להריח כמו כלום.

בושם של ג'ולייט האז א גאן 

הבושם Not a Perfume של Juliette Has A Gun מורכב ממרכיב בודד שכל תפקידו להוציא את הניחוח הטבעי מעור הגוף שלנו. תחשבו על זה במונחי בישול. כמו שמוסיפים מלח לתבשיל, לא כדי להפך אותו למלוח, אלא כדי להעצים ולהוציא החוצה את שאר הניחוחות, כך משפריצים על העור את הבושם נט א פרפיום ומוציאים החוצה את הניחוח הטבעי שלנו. להפוך את הכלום לריחני. הבושם מאפשר כל אחד להיות עם הניחוח הייחודי לו וכך מבדיל אותנו מכל מי שמשתמש בסוג בשמים אלו.

 

האם זה בעצם רק מים? לא ולא. ניתן להריח את הניחוח ההתחלתי של מאסק, מעט מתקתק, אבקתי, נקי וחם מאוד. יש כאלה שזה יזכיר להם פירות הדר, יש כאלה שיריחו יותר את המאסק. ואחרי זה לא מריחים אותו עלינו. מזכיר את הלילות שמחליפים למצעים נקיים וכשהולכים לישון לוקחים נשימה עמוקה ומרגישים את הנקיון והחדשנות של הבד.

בושם מולקולה 

 על העור הבושם רך וחלש ובקושי מספיקים להריח אותו אחרי ההשפרצה הראשונית. צריך להיות בקרבה לאדם שהשפריץ את המולקולה או את ג'ולייט האז א גאן כדי לחוש בניחוח המיוחד ולהכיר את הייחודיות של הבשמים. אילו אינם מהבשמים שמשאירים ענן ריח במעלית לאחר שיוצאים. אבל האם כל הבשמים באמת בשמים? כן, כנראה....

 

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display