חיפוש

בושם דולצ'ה וגבאנה לאישה אדום

דומיניקו דולצ'ה וסטפאנו גבאנה הם שני מעצבי על איטלקיים שהקימו יחד את חברת האופנה שלהם ב-1985. השניים חלקו חיים משותפים במשך כעשרים שנה. לכשנפרדו דרכיהם של צמד המעצבים, למרות שהחברה המשיכה לפעול כרגיל,עדיין כמעט מצאו עצמם חולקים יחד תא משותף בבית הסוהר. הסיבה לכך היתה הרשעה של בית המשפט במילאנו בהעלמת מס בסך 1.3 מילארד יורו. למזלם כמה חודשים מאוחר יותר הפך בית המשפט העליו של איטליה את ההחלטה על פיה וזיכה אותם מהעבירה.  הבושם דולצ'ה וגבאנה לאישה אדום הוא הבושם הראשון של החברה, ואחד המצליחים ביותר שלהם.

 

האנשים שמאחורי הבושם

אז נכון דולצ'ה וגבאנה נתנו את שם החברה שלהם לבושם. אבל מאחורי כל בושם מצליח עומד אף, מישהו שזאת העבודה שלו, להריח לרקוח ולבנות בושם שיהיה ייחודי. כזה שכשאנו נכנסים איתו לחדר ידיף אחרינו ניחוח מרשים, ויוותר על הגוף שלנו לכמה זמן שאנו מעוניינים בכך. מאחורי הבושם דולצ'ה וגבאנה לאישה אדום עומדים שניים כאלו: ז'אן פריי מרי ומרטין פליקס.

ז'אן פייר מרי פיתח עבור חברות שונות ניחוחות מוכרים ומרשימים חלקם לגברים וחלקם לנשים, כמו האדידס 3 לגבר, או את הבושם לגבר של סלבטורה פרגמו.  כשלנשים את הפליקס של בושרון לנשים או את הבושם של מנדרינה דוק Let’s travel to New York

מרטין פליקס הוא זה שאחראי לפיתוח הבושם לגברים של ז'אן שארל ברוסו Fruit de Bois ואחרים.

 

 

בושם דולצקה גבאנה אדום לאישה | לובן מור

 

 

דולצ'ה וגבאנה לאישה אדום – פירות ותבלינים

הבושם שהושק לראשונה ב- 1992 מכיל ניחוחות של פרחים ותבלינים כמו פרחי הדר וקיסוס, שושנים, ציפורנים וורד בלגי יחד עם בזיליקום, ציפורן ווניל. מטרתם של יוצרי הבושם היתה לבטא ניגודיות בין המתוק למריר, בריח שמיועד לנשים אך יש בו גם אלמנט גברי. לכן רוב הנשים שהשתמשו בו מאוד אהבו אותו. מדובר אם כן בניחוח המיועד לימי החורף או הסתיו, כדאי להשתמש בו לכבוד אירוע מיוחד מאוד בערב, מאחר והוא מותיר אחריו שובל ריח עז וגם נותר על הגוף לזמן רב במיוחד.

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display