חיפוש

בושם טסטר

 

לקטגוריית בשמי טסטר

 

מה ההבדל בין בושם טסטר לבושם רגיל?

בגדול, אין הבדל משמעותי בין בושם טסטר לבושם רגיל. מבחינת כמות, נפח, יצרן, שם וריח הלקוח מקבל אותו מוצר.  אז מה בכל זאת שונה? האריזה שבה מגיע הבושם טסטר היא אריזה פשוטה, מקרטון לבן או חום, כאשר ישנם טסטרים אשר מגיעים עם וללא מכסה (ראש מתיז) לבקבוק. על קופסת הבושם טסטר בדרך כלל כתוב טסטר או דוגמית, ואילו הבושם הרגיל מגיע באריזה שנעשתה בעיצוב היצרן, צבעונית, עם שם הבושם ושם המותג/סלבריטי/בית האופנה שהוציא את הבושם לשוק.

למה מייצרים בושם טסטר?

בעיקר למטרות קידום מכירות ושיווק. לרוב, לקוח לא יקנה בושם לפני שיריח אם הניחוח מוצא חן בעיניו. בושם טסטר עוזר ללקוח לקבל החלטה, עוזר ליצרן למכור ולא מסב לו הפסד כספי רב. כמו כן, לא מייצרים כמויות גדולות של טסטרים. 

למה משמש בושם טסטר?

בושם טסטר משמש להתנסות. לקוח המעוניין להריח בושם לפני שהוא קונה מתיז מבקבוק בושם טסטר. כך, החנויות והמוכרים לא צריכים לפתוח בקבוק בושם חדש כל פעם שלקוח רוצה להריח לפני הקנייה.

למה באינטרנט ניתן לרכוש טסטרים ובחנויות לא?

בחנויות ובפארמים בושם טסטר מיועד לשימוש הלקוח במקום עצמו, כדי לנסות ולהריח את הבושם לפני הרכישה. באינטרנט, בחנויות וירטואליות, אין הגעה פיזית של הלקוח לחנות לבוא ולהתנסות לפני שהוא בוחר את הבושם שהוא מעוניין בו. בחנויות וירטואליות אנשים קונים לאחר שעשו את החיפוש והבחירה. לכן, ניתן למכור באינטרנט בושם טסטר כבקבוק בושם מלא וסגור שלא נעשה בו שימוש.

האם בושם טסטר ובושם רגיל נמכרים באותו מחיר?

בדרך כלל לא. מכיוון שבושם טסטר מגיע באריזה פשוטה ולא בעיצוב של הבושם הרגיל, המחיר של בושם טסטר יותר נמוך. תמחור של בושם נעשה על הבושם עצמו, הבקבוק והאריזה וכאשר מורידים את תמחור האריזה המעוצבת גם מחיר הטסטר יורד.

דוגמא להבדל בין בושם טסטר לבושם רגיל

הבושם של ליידי גאגא - Fame באריזה הרגילה מגיע בקופסא שחורה שעליה תמונה של מכסה בקבוק הבושם וכתוב את פרטי הבושם- שם, מותג, כמות, סוג. הבושם טסטר של Fame  מגיעה בקופסת קרטון חומה פשוטה בלי העיצוב הנ"ל. כתוב את שם הבושם, הכמות והסוג באותיות פשוטות אך אין את העיצוב והתמונה של הבושם הרגיל. אותו בושם במחיר יותר נמוך, מכיוון שהלקוח לא צריך לשלם על אריזה מעוצבת.

קישור לבושם טסטר לדוגמא

אגב, הריכוז של הבושם טסטר גבוהה יותר מהבושם הרגיל, כיוון שהיצרן מעדיף ליצור רושם טוב יותר על הלקוח ובכך הלקוח יהיה מעוניין לרכוש את הבושם.

ב Loven Mour ניתן לרכוש גם בושם טסטר וגם בושם רגיל במחירים מצויינים. קנייה מהנה!

 

 
סינונים
Sort
display