חיפוש

בושם לא מקודד - DECODED

קניתם בושם ויש בתחתית מדבקה?

קניתם בושם וראיתם שמישהו גזר את הקוד?

מעולה! סימן שהבושם מקורי!

אם אתם קונים בושם לא מקודד (DECODED) אל תניחו שזה אינו מקורי. ספקים  סיטונאיים רבים מסירים את הקוד של בשמים כי הם לא רוצים שהיצרן יידע מאיזו מדינה ומאיזה ספק פריטים אלו נמכרו. הקוד מראה את האזור שהבושם מגיע ממנו ומי המפיץ. זה לא אומר שהפריט היה בשימוש או שונה בכל דרך שהיא.

 

בושם מקורי

 

 

כמו כן, ישנם כמה מותגים כמו ויקטור&רולף, תיירי מוגלר, כריסטיאן דיור ונרסיסו רודריגז שיש להם קודים ייחודיים בתוך קופסת הבושם, אשר משמש את כל מי שרשום באתר האינטרנט שלהם כדי לקבל דוגמאות חינם או מתנות. מספר רישום או קוד זמינים רק אם אתם משלמים את הסכום המלא וקונים מהאתר שלהם או ממפיץ מורשה. אם לקוח קונה במחיר הנחה, הקוד לא יהיה זמין עבורו  בדרך כלל. שוב זה לא אומר שהפריטים אינם מקוריים!

קוד זה, שלא כמו מספר אצווה, אינו משמש כדי להוכיח את האותנטיות של המוצר. לכן, אתם כלקוחות לא צריכים קוד זה מכל סיבה שהיא.

בנוסף, המוצרים לא שונו ולא מגעו בהם בכלל במהלך תהליך זה. איכות הבושם נשארת זהה ורק את הקופסא שינו על ידי מדבקה או גזירת הקוד. כל זה קורה תחת פיקוחו והשגחתו של הספק.

כאשר אתם מקבלים בושם לא מקודד -סימן שהבושם מקורי בהחלט! כמובן שלפעמים הבשמים נמכרים עם קופסא שלימה ללא קידוד – גם זה מקורי!

 

 

בשמים מקוריים

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display