חיפוש

בושם לגבר

בושם לגבר - הסבר כללי 

משנה לשנה יותר ויותר גברים קונים בושם לגבר והיצרנים מייצרים ומחדשים את המלאי ואת השוק בבושם לגבר. גם את, בת הזוג, מבינה שלבן זוגך חשוב שיהיה בושם טוב ואיכותי וכשאת חושבת על מתנה תוסיפי לרשימה בושם לגבר. זה נהיה נפוץ לקנות בושם לגבר וכיום יש מגוון רחב ומעניין של בשמים לגבר.

 

חשוב לדעת שרוב הבשמים לגבר הם מסוג או דה טואלט. מעט מאוד הם מסוג או דה פרפיום. וזאת למה? בושם לגבר הוא מלכתחילה בעל ריח חזק ומרוכז. בושם לגבר מסוג או דה טואלט עשוי מריכוז (5%-15%) של שמנים שמפיצים ניחוח חזק ולכן מעט מאוד מהבשמים לגבר מסוג או דה פרפיום, שם הריכוז הוא 10%-20%, הקיימים בשוק.

בושם לגבר - דגשים 

בקניית בושם לגבר יש לשים לב שהכמות הנפוצה יותר היא 200 מ"ל ולא 100מ"ל כמו לנשים. אמנם יש גם בושם לגבר בכמות של 100 מ"ל ואפילו פחות אך הגברים מעדיפים את הכמות היותר גדולה לבושם שלהם. זאת מכיוון, שהבושם לגבר הוא לרוב או דה טואלט, והריח נשאר למספר שעות בודדות ומשום כך תדירות השימוש בבושם גבוהה יותר במהלך היום. כך הבושם לגבר נגמר יותר מהר, ומכאן מובן מדוע הגברים מעדיפים את הכמות הגדולה יותר.

 

אם את מתלבטת מהו הבושם לגבר שיותר מתאים לבן זוגך. ראשית, כדאי שתשאלי אותו האם הוא אוהב ריחות מתוקים או חריפים, שנית תבררי האם הוא מעדיף שהריח יהיה חזק או עדין, ולבסוף כדאי מאוד שתדעי האם הוא אוהב להשתמש בכמויות גדולות או לא.

בושם לגבר - לסיכום 

דבר אחרון, בקניית בושם לגבר שלך תיתקלי בכל כך הרבה סוגים וניחוחות-חזק, מתוק, חריף, טרי, לימוני וכו'-אך לא צריך לדאוג לגבי המחיר. כיום בושם לגבר אינו יקר ואפשר לקנות כמה סוגים. בושם לגבר מתאים ליום וללילה, לעסקים ולמסיבות, לעבודה ולבילויים. רק להיכנס, לבחור ולקנות. הניחוח שאת רוצה לגבר שלך שיהיה מושך ונעים קיים אצלנו במבחר רחב מאוד. רק נותר לך לחפש את הבושם לגבר שאת רוצה. 

 

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display