חיפוש

בושם לגבר

טיפוח הגוף הגברי

בשמים לגבר תופסים כיום מקום משמעותי בתחום טיפוח הגוף הגברי. אם פעם, בושם היה נחשב מצרך נשי, בשנים האחרונות הטרנד השתנה. יותר ויותר גברים התחילו להתעניין בטיפוח הגוף ולעסוק בזה. בנוסף לחיזוק שרירים בחדר כושר, גברים כיום מבינים שכדי להיראות טוב לא חייבים גוף שרירי גברי מובהק. הטרנדים כיום לטיפוח הולכים בכיוון של ביגוד, מראה טוב, אביזרים נלווים, בשמים ועוד.

בתי אופנה ומעצבים ידועים נכנסו חזק לתחום הזה. כיום ניתן למצוא חנויות רבות המיועדות רק לבגדי גברים, עם מלאי מגוון של מכנסיים, חולצות, חליפות, עניבות, כובעים ועוד. אביזרים כמו חגורות ותיקים גם תופסים מקום נכבד.

מראה אסתטי גם הוא חשוב ולכן כיום זו לא בושה לעשות הסרת שיער, סידור גבות, תספורות מעוצבות ועוד דברים התורמים למראה גברי נקי ומודרני.

בשמים לגבר בטרנד הטיפוח

בשמים לגבר תופסים חלק נכבד מטרנד הזה. יצרנים, מותגים, מעצבים ובתי אופנה מבינים שגברים לא רוצים רק להיראות טוב. הם גם רוצים להריח טוב ושיהיה לסובבים אותם נעים להיות בחברתם. לכן, ניתן למצוא כיום מבחר אדיר של בשמים לגברים, המציעים מגוון של ריחות מניחוח חזק וחריף לניחוח מתוק ועדין. בשמים שבאים בשלל צורות וגדלים מבתי אופנה מובחרים ומעצבים המבינים את הראש הגברי. לכן ניתן למצוא שם מותג על כל מה שיש להם להציע לגבר. לדוגמא, טומי הילפיגר מעצב חולצות, מכנסיים, תיקים, נעליים, משקפי שמש וגם בשמים לגבר. גם הסלבריטאים פונים לקהל הגברי וניתן למצוא שחקנים, זמרים וכו' משני המינים שיוצאים לשוק עם בשמים לגבר.

מקומם של בשמים לגבר בחיי היומיום

בשמים לגבר נהיה כל כך פופולרי שזה לא נדיר למצוא בחנויות מדפים המיועדים לתצוגה של בשמים לגברים, מבצעים וכו'. יש לזה פוטנציאל כמתנה מהאישה, מהחברה, מהמשפחה. מתנה ליום הולדת, יום נישואים ועוד ימים מיוחדים. זו תמיד תהיה מתנה מוצלחת ומשמחת.

לא נדיר למצוא גברים שיש להם מספר בקבוקי בושם פתוחים במקביל וכל יום הם בוחרים באיזה בושם ישתמשו. יש מצבים שאפילו באותו יום הם יכולים לגוון ולהתיז בושם מסוים לעבודה, ובערב כשיוצאים עם חברים או שיש אירוע הם יתיזו בושם מסוג אחר.

בשמים לגבר ב-Loven Mour

ב- Loven Mour אנו מציעים מגוון של בשמים לגבר, מבתי אופנה ומעצבים נחשבים, כגון: דולצ'ה וגבאנה, ורסאצ'ה, הרמס, ג'יבנשי, הוגו בוס ועוד. הקונים אצלנו גם ירוויחו את מחירי המבצע הכי טובים בארץ שיש לנו על מלאי הבשמים וגם שירות טוב וחווית קנייה מהנה.

 

סינונים
Sort
display