חיפוש

בושם מולקולה

בושם מולקולה נוצר על ידי חברת אסנטריק מולקיולס בשנת 2006. רקח הבושם הוא גרמני בשם גיזה שואן שעבד באנגליה בתקופה ייצור הבושם מולקולה. הוא עלה על הרעיון המהפכני של בושם שמורכב ממרכיב אחד בעל קו נקי במקום הבשמים הסטנדרטיים שחלקם מורכבים ממאות מרכיבים. הבושם מבוסס על ניחוח טהור של המולקולה ללא תוספות של ריחות. לבושם הוסיפו פורמולה שנועדה להדגיש את הניחוח המיוחד של המולקולה. הייחודיות שלו משייך אותו כבושם נישה משום שיש לו ריח לא סטנדרטי ומשמעות מאחורי הייצור של הבושם.

בושם מולקולה לגבר

 

למי מיועד הבושם? 

בושם מולקולה הוא בושם יוניסקס, המיועד גם לגברים וגם לנשים. הבושם זוכה מצד נשים וגברים להצלחה הודות לניחוח הייחודי, המיוחד והממכר שלו. בשמי יוניסקס מצויינים לגבר ולאישה שיכולים להשתמש בבושם בשיתוף עם מישהו מהמין השני. כאשר קונים את הבושם באינטרנט בזול כולם מרוויחים מכך. בני זוג יכולים להשתמש ביחד בבושם, אח ואחות, אפילו עם אנשים שאנחנו עובדים איתם. אף פעם אי אפשר לטעות בבושם מולקולה שקנינו ולחשוש האם הוא בושם של גברים או בושם של נשים כי הוא מיועד לשני המינים.

בושם מולקולה לאישה

למה מיועד הבושם?

בושם מולקולה 01 הוא הראשון בסדרה של בשמי אסנטריק מולקיולס ונחשב כבושם הכי טוב שלהם. ניתן לתת אותו לאהובינו כמתנה לכבוד יום הולדת, יום האהבה, חגים וכו'. כמובן שאפשר גם לפנק את עצמנו ולקנות את הבושם מולקולה בשבילנו. להתבשם בריח טוב זה תמיד כיף ומשפיע בצורה חיובית על הגוף ועל הנפש ולכן אם אפשר לקנות את הבושם מולקולה במחיר זול באינטרנט, אז למה לא?  באתר לובן מור אנו משתדלים להוזיל עלויות ומחירים שיהיו ידידותיים לצרכן ובמקביל לתת שירות טוב ומוצרים איכותיים ומקוריים.

בושם אסנטריק מולקיול

הצלחת הבושם מולקולה

בושם מולקולה כיום פחות מוכר בארץ כך שאם עוד לא שמעתם עליו אתם לא היחידים. ההמלצות עליו עוברות מפה לאוזן. אם עוד לא שמעתם על הבושם של מולקולה עכשיו זה הזמן. הצלחתו צוברת תאוצה בארץ  ובעולם והניחוח שלו משגע וממכר. אם אתם מחפשים ריח חדש להתבשם בו או שאתם אוהבי בשמים זה הבושם שכדאי לכם להכיר. כל מי שמתיז על עצמו את הבושם לא מתחרט ואפילו ממליץ לבני משפחה וחברים עליו. הסביבה של בעל הבושם נהנית מריח מצויין והוא מקבל מחמאות ושאלות לגבי הניחוח המיוחד של הבושם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתוב תגובה
תגובות
02/10/2017 11:00
ממש חשוב להכיר את הבושם לפני שקונים. קורה הרבה שקונים את הבושם מולקולה כמתנה ומקבל המתנה לא מרוצה מהריח כי זה לא "יושב" עליו כמו שצריך או שלא ממש מרגישים את הריח. כאמור, הריח משתנה מאדם לאדם ולכן חשוב להכיר את הבושם קודם לפני שמשתשמשים
סינונים
Sort
display