חיפוש

בושם מולקולה – להריח עם ולהרגיש בלי

יש אנשים שריח הבושם הכבד לא בדיוק עושה להם את זה. ולעיתים גם הריחות הקלילים ביותר, הפירחוניים, אלו שכמעט ולא מורגשים גורמים להם לחוש בחילה, ולרצות לרוץ למקלחת ולשטוף את הבושם מעצמם. למה זה קורה? מהרבה סיבות, אבל בעיקר בשל הורמונים. בשביל כול אותם אנשים שרוצים להריח עם ולהרגיש בלי, נוצר בושם מולקולה.

 

 

בושם מולקולה 01 | לובן מור

 

 

מהפיכה בעולם הבשמים

מולקולה־אסנטריק הוא מותג בן מספר בלבד שחרט על דיגלו את הצורך לחולל מהפכה בעולם הבישום. במקום 100-500 רכיבים - בושם בקו נקי המושתת על מרכיב מרכזי אחד, שמתאים את עצמו לכל משתמש ומקבל את הריח הספציפי שלו. למי שאינו חובב את הבשמים הכבדים המותירים את ריחם על הגוף, זה נשמע טוב מדי כדי להיות אמיתי.

 

 

 

בושם מולקולה 02 | לובן מור

 

 

 

ואכן סדרת בשמי הבוטיק של אסנטריק מולקולה הושקה ב-2006 על ידי אמן הבישום הברלינאי גיזה שון, הנחשב לבעל רקורד עשיר בתעשיית הבשמים העולמית. האף שמאחורי הבושם פשוט מאס בהתמסחרות של העולם הזה, ולכן החליט להשיק את סדרת הבשמים הזו.

בושם מולקולה כשמו כן הוא, מכיל מולקולה אחת שמתוך השליטה המלאה שלה בבושם יודעת ללבוש את אופי המתבשם, ולהתאים את הניחוח באופן אישי למתבש בה.ואכן רוב המשתמשים מדווחים כי בהתחלה הם השפריצו את הבושם מולקולה 01 ולא הריחו כמעט כלום, אולי קצת ריח של עצים ודי. אבל במהלך השעות שלאחר מכן  הסביבה שלהם החמיאה להם על הריח הנעים שנדף מהם.

 

 

בושם מולקולה 04 | לובן מור

 

 

בושם מולקולה 01

הבושם מורכב מניחוחות של עץ ומושק. מדובר בבושם שהוא למעשה ניטראלי ומתאים גם לגבר וגם לאישה. הניחוח המתון שלו נותר על הגוף למשך זמן רב מאוד. והוא מתאים לימי הקיץ והאביב אבל בהחלט יכול לשמש לאורך כל השנה. אריזת הבושם מזכירה עיצוב של מדבקת בר קוד, ואולי זה בעצם מה שהבושם רוצה להדגיש. שבושם הוא אכן בושם, והוא לא חייב להציק למי שמשתמש בו, אלא פשוט יכול לעשות את העבודה ולהביא את הנוכחות שלנו לחדר, מבלי שאנחנו נרגיש באי נוחות ממנה.

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display