חיפוש

בושם מולקולה (Escentric Molecule)

ישנם מותגים שחרטו על דגלם את המהפכה בתחום הבישום. כן גם בעולם המסחרי הזה אפשר למצוא כמה שעשו זאת ואחד מהם הוא בושם מולקולה. אשר במקום להרכיב בושם ממשהו כמו בין מאה לחמש מאות מרכיבים השתמש יוצר הבושם במרכיב מרכזי אחד, ויצר בושם נקי שלמעשה מתאים עצמו למשתמשיו ומתחבר אל ריח הגוף הספציפי שלהם. למה מהפכה? כי בעצם מדובר בבושם שאינו מותיר ריח כבד על הגוף והוא מותאם לכל מי שקשה לו מדי עם הריחות הכבדים.

לא למסחור

את בושם מולקולה יצר אמן הבישום הברלינאי גיזה שון. אחד מאמני הבישום היותר מוכרים בעולם, שהחליט ליצור יצירה עצמאית, לא מסחרית לכאורה, של בושם וכך כמעט מתחת לרדאר הוא יצר את סדרת הבשמים הזו. מדובר בבשמים המופקים לכאורה באופן סינטטי בתנאי מעבדה. אולם, התוצאה היתה ייחודית ומעניינת. כמובן שהמטרה של שון גיז היתה להשיק סדרת בשמים הרחוקה מכל העולם המסחרי והמשווק של תחום הבישום. ולבנות יצירה ייחודית שאין כמעט כמותה בעולם הבישום. לפי כל המדדים זה כנראה מאוד הצליח לו.

הייחודיות של הבושם נובעת מהעובדה שהבושם מכילה מולקולה אחת המאפשרת שליטה מלאה בבושם, אולם היא יודעת להתאים עצמה לאופי המתבשם ולניחוחו. מה שגורם לכך שמי שמשתמש בבושם הזה מרגיש, לאחר שהשפריץ ממנו קלות מעט ריח של עצים ודי, אלא שבמהלך השעות שלאחר מכן סביבתם החלה לחוש בריחם הנעים.

בושם מולקולה 02

אחד המאפיינים של בושם מולקולה הוא שלשמות בסדרת הבשמים הללו אין סימן היכר ספציפי מלבד המספר שלהם. וכך לאחר שהונפק בושם מס' 01, הנפיק יוצר הבושם מוצר חדש בסדרת הבשמים שלו, בושם מולקולה 02.  כאן כבר הופרדה מולקולת האמברוקסמן ולמעשה היא מהווה את ליבו של הבושם כמרכיב עצמאי מרכזי. המשמעות היא שבניגוד לבושם הקודם מולקולה 01, שהיה מורכב מניחוחות של מושק ועץ, כאן הבושם נותר על הגוף לאורך זמן. הריח החם, הקטיפתי, המענג והמלטף שלו אינו חודרני מדי או מציק מדי. ככל הנראה בשל השימוש שעושה הבושם בניחוחות של ענבר אפור ואמברוקסמן.

כאמור ריחו העדין של בושם מולקולה 02 נותר לאורך זמן על הגוף, מה שהופך אותו לאהוד מאוד גם למי שאוהבים בשמים מעט כבדים יותר. הבושם הזה מתאים לרוב ימות השנה, אם כי אם מישהו מחפש בושם לימי הקיץ החמים והכבדים הרי שהוא יכול בהחלט להיות התשובה המתאימה לכך.

בשמי יוניסקס

מהפיכה נוספת שמחולל בושם מולקולה הוא שלמעשה הוא בושם שמתאים לכל אחד, והכוונה כאן היא גם לגברים וגם לנשים. כי אין כאן את ההפרדה הקלאסית. הריח הניטראלי של הבושם יכול להתאים לכל אחד מבני המינים, וזו בהחלט עוד נקודה משמעותית בכל הקשור לבושם המופלא הזה.

סינונים
Sort
display