חיפוש

בית הבושם שלך

להריח טוב זו לא פריבלגיה גנטית. לא אתם לא חייבים להיוולד דווקא עם גנים שיגרמו לכם להריח כאילו רחצתם באיזה אמבט מלא פרחי יסמין אפילו אם רק לפני שניה הזעתם מאוד, אבל כן בהחלט מומלץ להשקיע בריח טוב. ולמה הכוונה בריח טוב? אפשר כמובן ללכת לחנות הפארם הקרובה ולרכוש את הבושם שיש לכולם. אבל אפשר גם אחרת, אפשר ללכת לרכוש בשמים במקום מיוחד: בית הבושם שלך. שם תמצאו את כל אותם בשמי נישה מיוחדים שריחם ונוכחותם נותרים על הגוף למשך שעות ארוכות והם לרוב משתלבים באופן טוב עם ניחוחו הטבעי של הגוף שלכם. על אילו בשמים מדובר? הנה סקירה קצרה של כמה מהשמות החמים בשוק.

 

קסרג'וף אלכסנדריה 2

קסרג'וף אלכסנדריה II - Xerjoff Alexandria II

מהם בשמי בוטיק

בשמי בוטיק הם בשמים הנרקחים באמצעות חומרי גלם ייחודיים ואיכותיים מאוד. לרוב מדובר ביצירת אומנות הנושאת את שמו של בשם מוכר אשר הניחוח שנוצר על ידו מהווה גם פריצת דרך מקורית בתחום הבישום. בשמים אלו הופכים עד מהרה לכאלו שבאמצעותם ניתן לרכוש זהות נפרדת כשמדובר בנוכחות המושגת באמצעות הריח. כלומר כשתתבשמו בהם ותיכנסו לחדר כלשהו, כולם יזכרו את הריח שלכם לטובה והריח הזה יוותר בזכרונם כחלק ממי שאתם.

 

קסרג'וף ארבה פורהקריד אוונטוסNishabe Hacivat - נישאנה האסיבט

 

 דוגמה טובה לכך ניתן למצוא בבשמי Montale הנחשבים לבשמים יוקרתיים שייצורם נעשה מחומרי גלם מיוחדים, איכותיים וכמובן עמידים ביותר. היוצר שלהם, פייר מונטל, נחשב, לא בכדי, לאמן ייחודי בתחום הבישום העולמי. והוא מסומן כמי שהניחוחות שייצר מהווים בבחינת פריצת דרך במקוריותם.

 

מונטל רוז מאסק

 

בית הבושם שלך – גם בשמי יוניסקס

Xerjoff הוא מותג בישום יוקרתי מאיטליה בבעלותו של סרחיו מומו. המותג הזה מציע ניחוחות ייחודים שמעבר לעבודה שהם מורכבים מרכיבים משובחים ביותר, וארוזים באריזה מעודנת, הרי שמדובר בניחוח פרחוני בנוסח אורינטלי שמותאם לגבר ולאישה כאחד. בנוסף, ניחוחות המותג הזה הם למעשה תוצר של שיתוף פעולה בין מספר בשמים המובילים בתחומם.

אותו מומו אחראי גם למותג בישום אחר, מצליח וייחודי לא פחות -Sospiro . וכך למרות שמדובר במותג חדש יחסית, הרי שהוא זוכה לאהדה רבה בשוק. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמאחורי הבשמים הללו ניתן לגלות כמה מהשמות הבולטים בתעשיה, כמו קריס מוריקה וקריסטיאן קרבונל, או לאורה סטנדר.

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display