חיפוש

בשמים באינטרנט

קניות באינטרנט

מחקרים מראים שישראלים הם בין הצרכנים הגדולים בעולם של קניות דרך האינטרנט. הם קונים מהארץ ומחו"ל כל מה שאפשרי, אם זה מהמוצר הכי קטן, כמו סוללה, למוצרים גדולים כמו ריהוט. בין אם זה לבית, לאוטו או למשרד, מגוון הדברים שנקנים הוא רחב. אם זה עומד למכירה באינטרנט – הם יקנו.

הפופולריות של קניות באינטרנט היא כה גדולה שאם תגיד למישהו איביי, אליאקספרס או נקסט (אתרי קניות מחו"ל ), הוא מיד יידע על מה אתה מדבר, מה נמכר שם, איפה יותר זול ומה הכי מהיר.

קניית בשמים באינטרנט

מכיוון שהדבר נהיה טרנד שהולך ומתבסס כעוד מקום צרכני, מכירת בשמים באינטרנט נהייתה פופולארית. לכן, ניתן כיום למצוא כמה חנויות וירטואליות מקומיות שמוכרות בשמים דרך האינטרנט. לחלקן יש גם חנות פיזית שאפשר לבוא ולקנות משם וחלקן הן רק חנויות וירטואליות ואז המוצר נשלח ללקוח בדואר או באמצעות חברת שליחויות.

למה כדאי לקנות בשמים באינטרנט?

היתרונות של קניות באינטרנט, ובשמים באינטרנט בפרט, הם אדירים. מגוון גדול של כל הבשמים הידועים והאהובים נמצאים במרחק קליק במחירים הכי טובים בשוק כיום. במקום לצאת מהבית ולהתרוצץ, יושבים בנחת בבית/במשרד, גולשים דרך המחשב או דרך המכשיר הסלולרי וקונים בושם שמגיע ישירות ללקוח.

בנוסף, במקום להיכנס לחנות שבו המוכרות מנסות למכור לך בושם שלא תמיד תרצה, ואז להמתין בתור עד שיגיע זמנך, קניית בשמים באינטרנט חוסכת את הטרחה ואת עוגמת הנפש. ניתן לגלוש כמה זמן שרוצים בלי הפרעות באופן רצוף או בהפסקות ואין מישהו שם שדוחף לכם בושם.

הרבה פעמים אנחנו מחפשים בשמים לאישה או בשמים לגבר שכבר לא ניתן למצוא על מדפי הפארמים והחנויות. החנויות הוירטואליות שמוכרות בשמים באינטרנט מחזיקות במלאי שכבר לא נמצא בחנויות הפיזיות. אז אם יש לכם בושם אהוב שלא מצאתם – כדאי לחפש באינטרנט.

יתרון גדול נוסף הוא המחיר. בדרך כלל, מחירי בשמים באינטרנט הם זולים משמעותית ממחירי הבשמים בחנויות, מכיוון שלחנויות באינטרנט יש פחות הוצאות והמחיר בהתאם.

מתי אי אפשר לקנות דרך האינטרנט?

כמובן, אי אפשר להריח ולנסות על העור את הבושם שמעוניינים לקנות, כך שרק אם אתם מכירים את המוצר ויודעים בוודאות מה ברצונכם לרכוש – מומלץ לקנות דרך האינטרנט.

למי שאין כרטיס אשראי או חשבון PayPal לא יוכל לשלם דרך האינטרנט כדי לקנות בושם. האפשרות  החלופית היחידה היא העברה בנקאית. זה אינו נפוץ מכיוון שכיום לרוב המוחלט של האוכלוסיה יש כרטיס אשראי ו/או חשבון PayPal. 

סינונים
Sort
display