חיפוש

בשמים חדשים ל- 2021

ישנן שנים שכולנו מאוד שמחים שהן עוברות, אין ספק ששנת 2020 היא אחת כזו. אבל 2021 שעומדת בפתח נושאת בחובה הבטחות רבות, חלקן גם בתחום הבישום. אז מה הכינו לנו חברות הבישום הנישתיות לשנה החדשה? הנה מבחר קטן של בשמים חדשים ל-2021.

מטורקיה באהבה

המותג Nishane הוא מותג ניחוחות טורקי שנולד מהמסורות השורשיות, החזון המודרני והמבנה הקוסמופוליטי של איסטנבול. הוא מביא לנו קולקציות בשמים מעוצבות באופן אמנותי המעבירות אותנו דרך רגשות ומצבי רוח שונים שמבטיחים רגעים יקרים שכדאי לזכור.

בושם נישאנה | Nishane

האהבה הזו מוסיפה לאוספים המיוחדים שלהם את אוסף 'הדמיון' החדש אשר נוצר  בהשראת סיפורו הנודע של הנסיך הקטן על פי אנטואן דה סנט- אקזופרי.האוסף הדמיוני מורכב משני ניחוחות, B-612 ו- Vain & Naive. ממש כמו סיפור האהבה הייחודי של הנסיך הקטן ושושנה היקרה שלו, שני הריחות החדשים שיצר הבשם כריס מוריס, משלימים זה את זה באופן מושלם.הם מיועדים לגבר ולאישה כאחד, הבושם B-612 של חברת Nishane הוא ניחוח עצי ארומטי לנשים וגברים. התווים העליונים הם ברוש, לבנדר וגרניום; תווי האמצע הם קשמרן, פצ'ולי, אלגום וארז; תווי הבסיס הם מאסק, שעועית טונקה ועץ אלון. הוא בעל נוכחות עצומה ונותר על העור להמון זמן, מתאים ללילות האביב והסתיו הקרירים.

 

Vain % Naive - Nishane

 

הבושם Vain & Naïve לעומתו הוא ניחוח פרחוני מזרחי לנשים וגברים. Vain & Naïve כאן התווים העליונים הם תפוז וברגמוט; תווי האמצע הם פטל, שזיף, ורד, יסמין וארז; תווי הבסיס הם שעועית טונקה, אלגום, בנזואין, ענבר, מאסק ופצ'ולי, שקשה להתעלם ממנו.

המותג Kilian הציג ברשימת בשמים חדשים ל- 2021 ניחוחות חדשים המורכבים מריחות ענבר, מושק ועור וניחוחות טריים ומתוקים, או ניחוחות נשיים פרחוניים קלאסיים המורכבים מיסמין או ברגמוט, או משפחת הפרחים הנרקוטיים. בין הבשמים החדשים ניתן למצוא את "לה רוז' פרפיום", "דונט בי שאיי", "סטרייט טו האוון" ו"בלאק פאנטום", וכן הניחוח Good Girl Gone Bad שהוא ניחוח פרחוני לנשים. האף מאחורי הבושם הזה הוא Alberto Morillas. התווים העליונים הם פריחת תפוזים תוניסאית, ורד טורקי וורד מרוקאי; תווי האמצע הם תווים מימיים, יסמין מצרית וטוברוזה; תו הבסיס הוא מאסק. בעל נוכחות מאוד חזקה ונותר לאורך זמן על העור.

 

בשמי קיליאן | Kilian

 

מסורת של מאתיים שנה ברשימה של בשמים חדשים ל- 2021

הבושם Crab Apple Blossom של חברת Clive Christian הוא ניחוח לנשים וגברים. זהו ניחוח חדש. Crab Apple Blossomאשר הושק בשנת 2020. התווים העליונים הם Apple Blossom, Sea Notes ו- Bergamot; תווי האמצע הם מוחיטו ורברב; תווי הבסיס הם אלגום וסחף. והוא מיועד לימי הקיץ החמים, הוא נותר על העור לאורך זמן והוא בעל נוכחות ברורה מאוד. הניחוח הזה מיועד לנשים וגברים כאחד והוא מאגד בתוכו מסורת של מאתיים שנה.

בין אותם בשמים חדשים ל- 2021 ניתן למצוא גם את הבשמים החדשים של המותג Tiziana Terenzi. אחד מהם הוא הבושם Atlantide. זהו ניחוח פירותי פרחוני לנשים וגברים. המורכב בתוים העליונים שלו מפרחי הדר ונרקיסים, תוי האמצע הם הדריים ואילו תוי הבסיס הם פירותיים יותר וכוללים בין היתר את הפסיפלורה. הבושם הזה מיועד לימות הקיץ והסתיו החמימים. הוא נותר על העור לאורך זמן והוא בעל נוכחות מעולה. הבושם הזה שייך לאוסף כוכבי הים של המותג, שכולל חמש ניחוחות נעימים ומיוחדים. כך שבנוסף אליו ניתן למצוא את הניחוחות Cubia, Orza, Poggia ו- Telea.

 

בשמי טיזיאנה | Tiziana Terenzi

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display