חיפוש

בשמים חדשים 2015

בשמים חדשים לכבוד השנה החדשה! ברוכים הבאים לשנת 2015! השנה אנו צופים למבחר חדש, מגוון ומעניין של בשמים חדשים 2015. השנה הזאת אתם תחליטו האם להעיז ולנסות בושם חדש ולא מוכר או האם אתם אוהבים שגרה וסדר ותישארו עם הבושם הישן והמוכר שנדמה כאילו הריח שלו כבר נטמע בעור שלכם.

בשמים חדשים לשנת 2015 מבטיחים להיות ייחודים, נועזיים, חושניים ונעימים. בין אם זה בשמים לגברים ובין אם זה בשמים לנשים – מובטח שהשנה תופתעו לטובה!

בשמים ממותגים

מי יוציא השנה בבושם חדש? כבכל שנה ניתן לצפות לניחוחות חדשים מהמעצבות קרולינה הררה ודונה קארן. גם מבתי אופנה גדולים כמו דולצ'ה וגבאנה וקלווין קליין וממעצבי על כג'ורג'יו ארמני ורוברטו קוואלי כדאי לצפות לניחוחות חדשים ומרעננים.

בהתאם לטרנד העולמי ההולך וגדל של ייצור בשמים ניתן לצפות שסלבריטי, זמר, שחקן או כל אחד אחר יחליט שהשנה הוא משיק בושם חדש או ליין בשמים חדשים 2015. האם זאת תהיה שחקנית קולנוע הוליוודית מפורסמת? או אליל הנוער החדש? בכל מקרה יהי מעניין לראות לא רק מי משיק בושם חדש אלא גם מה הניחוח, איזה עיצוב ייעשה לאריזה ולבקבוק ומתי ואיך יפרסמו זאת.

תקופות של בשמים חדשים

במהלך השנה ישנן תקופות חזקות שבהן יוצאים לשוק בשמים חדשים. מי שמחכה לבושם חדש בשנת 2015 כדאי שימתין לימים מיוחדים. השנה האזרחית החדשה, חג האהבה הלועזי-נוצרי – ולנטיינ'ס דיי. גם עונת הקיץ מביאה איתה גל של בשמים חדשים. מומלץ לחכות לתקופות החזקות כדי לראות מה חדש בשוק.

בנוסף, אללו גם תקופות של מבצעים לבשמים חדשים וגם לבשמים ותיקים יותר. כך שאם אתם מעוניינים בבושם חדש ושמעתם עליו המלצות והניחוח שלו משגע, אבל המחיר גבוה מדי – מומלץ לחכות לתקופות של מבצעים.

כדאי לנסות בשמים חדשים

יכול להיות שאתם מאלה שמשתמשים 30 שנה באותו בושם ומסתובבים עם אותו ניחוח עד כדי כך שנדמה שזה כבר הפך חלק מכם. טבעי שיהיה לכם חשש לנסות בושם חדש עם ניחוח לא מוכר. הרי, מה רע במה שמכירים ואוהבים? אז לא נגיד לכם שזה לא טוב לא לגוון אלא נעודד אתכם שזה לא כל כך נורא. נניח וקניתם מהמגוון של בשמים חדשים 2015. ולא אהבתם. האפשרויות לפתרונות מרובות – אפשר לתת מתנה למישהו שכם אוהב את הבושם, אפשר בכל זאת להשתמש קצת (הרי בשלב מסויים הבושם ייגמר ולא תיתקעו איתו), אפשר לשים כמטהר אוויר במקומות אסטרטגיים (מכונית, חדר ארונות, חדר שירותים).

ואם כן העזתם וקניתם בושם חדש 2015 ואהבתם? הרווח כולו שלכם! תתחדשו!

סינונים
Sort
display