חיפוש

בשמים חדשים 2018

סוף שנת 2017 מתקרב ואיתו מתחילה שנה חדשה של הפתעות ריחניות ובשמים חדשים ממיטב בתי האופנה והמעצבים העולמיים. אין זה אומר שנתעלם מהבשמים שכבר קיימים בשוק העולמי. יש בשמים מבוקשים שתמיד הולכים חזק כמו בושם קוקו שאנל מדמואזל, בושם שאנל בלו, בושם Not A Perfume של ג'ולייט האז א גאן, בושם נרסיסו רודריגז לגבר ולאישה ועוד רבים וטובים.

בשמים של שאנל

 

בתי האופנה, המעצבים והסלבריטיז הגדולים בעולם יוצאים עם בשמים חדשים בשנת 2018. חלקם חלק מסדרת בשמים ידועה, כגון ז'אדור לאישה מבית דיור ובושם לג'נד של מון בלאן. חלקם בשמים בעלי ניחוח חדש לגמרי הבאים לרענן את הקולקציה ואת מה שכבר קיים בשוק. כדאי לחכות ל-2018 ולראות אילו בשמים חדשים יוצאים לשוק. לפעמים נצטרך לחכות כמה חודשים לעונת האביב או הסתיו, כי בתי האופנה מוציאים בשמים גם בהתאם לעונה שהם מתאימים לה.

 

בשמים חדשים ב-2018 מיועדים לגברים ולנשים בכל הגילאים. המחירים נעים בין פחות מ-100 ש"ח ועד 1000 ש"ח ויותר, כמו הבשמים היוקרתיים של קריד וטום פורד. כל אחד יוכל למצוא את הבושם שמתאים לו לפי הניחוח שהוא אוהב. בין אם זה ניחוח פרחוני, עצי ובין אם זה ניחוח חזק וחריף. מגוון הבשמים החדשים שיוצאים לגבר ולאישה מאפשרים לכל אחד למצוא את הניחוח שלו.

בשמים חדשים 2018

 

זה לא סותר את העובדה שישנם הרבה אנשים שמסתובבים עם אותו בושם כבר שנים ולא רוצים להחליף לבושם חדש. למזלם, בעולם עדיין מייצרים את הבשמים הותיקים לצד אלו החדשים, וכך בכל שנה נוספים עוד ועוד בשמים לשוק הבשמים העולמי המכיל כבר אלפי ניחוחות.

אם אתם מאלה שאוהבים להתחדש ולגלות דברים חדשים, שווה לחכות לבשמים החדשים של 2018. מובטח שיהיה נעים וטוב. תוכלו למצוא בושם חדש מתנה לגבר ולאישה לחגים שמתקרבים (וולנטיינס דיי, פסח וכו'), לימי הולדת, ימי נישואים ועוד ימים מיוחדים יותר ומיוחדים פחות.

בושם מתנה לאישה ולגבר 

אנו בלובן מור נשתדל להביא בשמים במחירים זולים ובמבצעים שלא ירוקנו את הארנק וישאירו טעם לעוד. שווה לחכות לבשמים חדשים 2018.

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display