חיפוש

בשמים חדשים 2020

רוחות הסתיו שנושבות בארצנו מבשרות שוב את בואו של החורף. בין יתר ריחותיה של העונה הגשומה והקרירה ניתן למצוא מספר ניחוחות חדשים. ובואו נבהיר משהו ניחוח חורפי אינו ניחוח קצר מועד שהרי החורף משתרע על פני תקופה ארוכה יחסית, וניחוחותיו יכולים לשאת אתכם אל ימיו הראשונים של האביב. ניחוחות חורף אמורים להיות חמים וחושניים, ולהישאר על העור מספיק זמן כדי שהניחוח יידוף ויגיע גם אל הסוודר המועדף עליכם. בין אם אתם מחובבי הגורמה שמעדיפים שוקולד או וניל, או שאתם מעדיפים גרסה מגניבה יותר של הפרחים החביבים עליכם, הנה אספנו בשבילכם כמה בשמים חדשים 2020, שניתן יהיה להתבשם בהם בחורף הקרוב.

כל האופטיומיות שבעולם

ג'וי מבית היוצר של דיור, הוא ניחוח חדש יחסית שעושה את דרכו אל השוק בימים אלו. נדמה שבית האופנה הותיק טרח כאן במיוחד על ייצורו של בושם הנושא ניחוחות אופטימיים. ג'וי מיועד לחגוג את העונג שבחיים, ניחוח של אנרגיה, חיות ורכות, אושר ומצב רוח טוב. זהו ניחוח שזכה להיות מואר על ידי חיוכם הזוהר של הפרחים ופירות ההדר, ומתלווה לו ניחוח מעודן של עץ יחד עם שלווה של מושק. ריח עם אלפי פנים ואפים, ועדיין הוא מצליח לשדר צלילות וטוהר. הבקבוק מעוצב בפשטות וצבעיו ורודים ומזכירים תכשיט. בקיצור, אופטימיות כבר אמרנו. את הבושם מייצגת ג'ניפר לורנס.

בית האופנה Chloe יצר את הקונספט המעניין של Atelier des Fleurs כאן מדובר על סידרה של בשמים שלמעשה מאפשרת למי שמתבשמת בהם להרכיב את הניחוח המתאים עבורה, כשהיא בוחרת איזה מהאלמנטים יהיה מודגש יותר. בתוך הסידרה יצא בושם חדש Jasminum Sambac, שהוא ניחוח פרחוני לנשים. האף שמאחוריו הוא לואיס טורנר, והמשתמשות בו העידו כי מדובר בבושם בעל ריח נעים ועדין.

בשמים חדשים 2020

אם אמרנו שהבשמים הללו אמורים לספק אותנו עד האביב, אז לבית האופנה שאנל יש בושם חדש בשם טנדר שהוא בעל ניחוח פירחוני ופירותי. הבושם הזה מיועד לנשים והוא למעשה גירסה חדשה לבושם צ'אנס הותיק של שאנל. כאן פשוט אלמנט הפרחים והפירות הוא הרבה יותר חזק מזה של הבושם הותיק. הבושם הזה מאוד מצליח בשנה האחרונה והוא מתאים גם לימי החורף הקרירים ובהחלט יוכל להיות טוב לימי האביב החמימים. מי שתניח אותו על עורה תגלה שהוא בעל נוכחות מתונה, אך נותר לזמן סביר בהחלט על הגוף.

ואכן כאשר מדובר בבתי אופנה תמיד קיימת חשיבה מקדמית. בתי אופנה מתכננים מראש את הקולקציה לשנה הבאה. לכן לא יפלא כי לרשימת בשמים חדשים 2020 הגיע גם בושם חדש של נרסיסו רודריגז. הפעם הוא מוציא את הבושם שלו "פיור מאסק". הבקבוק בשחור לבן מסמל סינתזה של קו נקי וצורה טהורה.

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display