חיפוש

בשמים לאישה

מתנות חגיגיות

כאשר מתקרבים לתקופת חגים, לימי ציון מיוחדים ולאירועים פתאום מתחילים לחשוב על מתנות ודברים מיוחדים לציון המאורע. חגים כמו ראש השנה ופסח, יום הולדת ויום נישואים. גם אירועים כגון סיום תואר, גיוס לצבא או סתם יום של פינוק מעלים את הסוגיה בדבר רכישת מתנה לחגיגת המאורע. יש כאלה שיחשבו על פרחים, אחרים יחשבו על מתנות שימושיות לבית ונוספים יעדיפו טיפוח אישי.

אחד מסוגי המתנות הנפוצים והפופולאריים שקיימים בארץ ובעולם הינו בשמים לאישה. הודות לאלפי סוגי הבשמים הקיימים בעולם והודות לכך שלכל אישה יש את הטעם שלה וההעדפות שלה זוהי מתנה שרבים מעדיפים לקנות ולהעניק. בושם הוא מתנה מועדפת מכיוון שכל שנה יוצאים בשמים חדשים ולכן כל אישה תמיד תוכל למצוא את הניחוח שלה, בין אם זה בבושם וותיק ובין אם זה בושם חדש. בתקופות של חגים ישנם מבצעים בחנויות שמושכים את קהל הצרכנים לרכוש בשמים. סיבה נוספת היא , שבושם זה דבר מתכלה ולאחר שימוש של מספר חודשים צריך תמיד לחדש את המלאי בבית.

בושם קלואי לאישה בזול

סיבות לקניית בושם מתנה

נשים רבות אוהבות לקבל במתנה בושם מאהוביהן. כמה סיבות לכך: הדבר מראה על האהבה והקרבה שיש בין בני הזוג, עצם זה שבן הזוג חשב עליי וקנה לי מתנה מקרב את האישה רגשית ונפשית. דבר נוסף הוא שבן הזוג לרוב יקנה בושם שגם הוא אוהב את הריח וייהנה להיות בקרבת האישה שלה הוא קונה את הבושם, ואצל נשים שמרגישות אהבה וקרבה כזאת מתחזק הביטחון העצמי והביטחון בקשר האישי.

סוגי בשמים

כאשר באים לבחור בושם מתנה יש תמיד את הבשמים הפופולאריים, כגון שאנל, טיירי מוגלר, דולצ'ה וגבאנה ונרסיסו רודריגז. כל אחד מהיצרנים מוציא לשוק בשמים לאישה בעלי ניחוחות נפלאים שכל אישה תוכל למצוא את הטעם שלה בין אם היא אוהבת מתוק ועדין ובין אם היא אוהבת ריח חזק וחריף. יש בשמים פרחוניים, פירותיים חזקים ועדינים שכל אחת תוכל למצוא את הניחוח שמאפיין אותה ושיושב עליה הכי טוב.

בנוסף לבשמים הפופולאריים, יש בשמי נישה, שפחות מוכרים ולא נמצאים בכל מקום אבל לא נופלים בריח מאלה הפופולאריים. הבשמים לאישה הנישתיים מאופיינים במרכיבים ייחודיים כגון תבלינים מסוימים, צמחי טבע מסוימים וכו'.

 

בשמים לאישה במבצע

 

כמובן, יש עוד המון יצרני בשמים, חברות שונות, סלבריטאים (בעיקר מחו"ל), בתי אופנה ועוד ועוד. אלה השכילו להבין שבושם הוא דבר שימושי ונפוץ, אהוב על נותני מתנות ועל מקבלי מתנות וכמובן גם לשימוש אישי. כיום, שימוש בבושם מתחיל בגיל הנעורים ואפשר כבר למצוא נערות בנות 15-16 שמבינות בבשמים כאילו מתעסקות עם זה שנים. מגוון הבשמים בעולם מאפשר לכל אישה בכל גיל למצוא את המוצר שהיא מתחברת אליו ושמריח עליה הכי טוב. כך, אפשר למצוא נשים שמשתמשות באותו בושם שנים רבות, וכך גם קל לקנות להם בושם במתנה. לעומתן, יש נשים שאוהבות להתחדש ולהכיר בשמים חדשים וקניית מתנה עבורן הופך להיות יותר מאתגר.

המלצותינו

אנו בלובן מור ממליצים תמיד לקנות בשמים לאישה, בעיקר מהסיבות הנ"ל. כמובן, שתמיד כדאי להכיר את הריח לפני שקונים ולא להסתמך על חוות דעת והמלצות, אלא אם כן אתם אוהבים לקחת סיכונים ואתגרים על  עצמכם. לא מומלץ להוציא מאות שקלים על מוצר שבסוף אף אחד לא ייהנה ממנו.

בלובן מור אנו מציעים מגוון רחב ומסוגנן של בשמים לאישה מקוריים במחירים זולים ובשיטות אספקה רבות כדי שהמוצר יגיע כמה שיותר מהר וכמה שיותר קרוב לצרכן.

בשמים לאישה מוזלים

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display