חיפוש

בשמים של אסנטריק מולקולה

הבשמים של חברת אסנטריק מולקיול הבריטית הושקו בשנת 2006 ויצרו הדים עולמיים. בזכות המרכיבים הייחודיים שלהם והתרכובת המיוחדת שהם יוצרים, נוצר ניחוח שאין כדוגמתו בכל העולם.  מולקולות ריח טבעיות מיוחדות יוצרות את הבושם מולקולה ללא רכיבי ניחוח נוספים. בושם אסנטריק נוצר ממולקולת הריח אליו הוסיפו רכיבי ניחוח שנועדו להעצים את ניחוח מולקולת הריח.

בושם מולקולה במבצע בלובן מור

מכיוון שמדובר בתהליך כימי ייחודי, השפעתו על עור אנושי היא לא צפויה. כידוע, דרך העור שלנו מופרשים לאורך כל היום, ולפעמים בלי מודעות לכך, ריחות וחומרים ביולוגיים שונים, כגון: זיעה, הורמונים, שומן וכו' , והדבר גם תלוי אם מדובר בגבר או באישה. יש לכך השפעה על הבגדים שאנו לובשים, על הקרמים שאנו מורחים ועל הבשמים שאנו מתיזים על עצמנו. לכן, בושם לעולם לא יריח על שני אנשים אותו דבר. על אישה אחת הבושם יריח נפלא ואישה אחרת תרגיש שהבושם אינו מתאים לה. גבר יכול להריח בושם חזק ודומיננטי אצל אחרים אך עליו הבושם ירגיש חלש. לכן, בלובן מור אנו תמיד ממליצים לקנות בושם שמכירים ותמיד ממליצים לנסות בושם חדש לפני הרכישה.

בושם מולקולה בעל תרכובות מולקולרית רגילה שנעשה בתהליך כימי. מכיוון שרכיביו טבעיים, הערבוב שלהם עם עור אנושי יוצר אפקט בלתי רגיל. עור אדם משחרר לאוויר לאורך כל היום ניחוחות שונים ועל כך מתבסס בושם מולקולה. לכן, לפעמים מישהו יתיז על עצמו את הבושם אך לא יריח ולא ירגיש עליו את הבושם מולקולה. הריח יופיע לאחר כמה שעות. בושם מולקולה מיוחד בכך שהריח אינו נשאר קבוע אלא מופיע ונעלם לאורך כל שעות היום או הלילה, תלוי מתי הותז על העור. לובש הבושם לא תמיד ירגיש ויריח על עצמו את הבושם למרות שיקבל מחמאות. יש לקחת בחשבון גם את עונות השנה שמשפיעות גם הן על גוף האדם. בקיץ, מזג האוויר יותר חם ולח לעומת החורף שהוא יותר קר ויבש. מאות מהסובבים אותו. לכן, ישנם בשמים שמתאימים יותר לקיץ ובשמים שמתאימים יותר לחורף.  ועוד, בושם שנתיז בקיץ לא יריח בחורף אותו דבר.

בושם אסנטריק בלובן מור בזול

בושם מולקולה ובושם אסנטריק הם בשמים שקשה לזייף. התרכובת הבלתי רגילה שלו יחד עם העובדה שעיקר פעולתו מתבססת על השילוב של הבושם ושל עור האדם יוצרים אפקט ניחוח ייחודי בעולם. בנוסף, מכיוון שעל כל אחד הבושם משפיע אחרת, תמיד הריח ישתנה מאדם לאדם.

בושם מולקולה ובושם אסנטריק ידועים כ"יוניסקס", בשמים לגבר ולאישה. בני זוג יכולים לקנות אחד לשני את אותו הבושם אך כל אחד מהם יפיץ ניחוח אחר וכך נוצר שילוב מעניין. אם את רוצה לקנות מתנה לבן זוגך, ואת מעוניינת לרכוש לו בושם מולקולה, כדאי שתדעי שגם את יכולה להשתמש בבושם הזה. על אישה הבושם מרגיש כבושם לאישה ועל גבר, זה מרגיש בושם של גבר. הסובבים אתכם תמיד יופתעו לגלות מחדש שהתזתם אותו בושם אך הריח שלו כל כך שונה אחד מהשניה.

 

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display