PpcProtect
 
חיפוש

בשמי ג'ורג'יו ארמני

מעיון קצר בביוגרפיה של ג'ורג'יו ארמני ניתן ללמוד כי הוא בכלל התעתד להיות רופא. אז איך הופך סטודנט לרפואה לאחד ממעצבי האופנה הידועים בעולם? פשוט מאוד, בשלב מסויים במהלך הלימודים שלו החליט ארמני כי צילום מעניין אותו יותר מרפואה והחליט לפרוש. הוא הפך לצלם, התגייס לצבא האיטלקי ולאחר שיחרורו הפך למעצב חלונות ראווה, ומשם הדרך לעולם עיצוב האופנה היתה סלולה בפניו. בשנת 1974 ייסד יחד עם שותפו לחיים סרג'יו גלאטי, שנפטר מאוחר יותר מאיידס בשנת 1985, את חברת האופנה שלהם, שהיא עד היום אחת מהמצליחות בעולם האופנה. הסוד לכך טמון ככל הנראה בעובדה כי בניגוד לרבים מן המותגים הגדולים הקיימים בתחום האופנה, והנמצאות לרוב בבעלותן של חברות אחזקות גדולות שלמעשה מקבלות את עיקר הכנסותיהן בשל הענקת רישיונות ייצור למותג. חברת ארמני נמצאת עד היום בבעלותו הפרטית של בעליה המקורי ומייצרת את רוב מוצריה במפעלי החברה באיטליה.

 

גיורגיו ארמני - די גיו  200מ"ל לגבר

 

קשר בין צילום ועיצוב אופנה

הקשר שבין צילום ועיצוב אופנה, המשיך לכל אורך הביוגרפיה שלו, מאחר וארמני התגלה, מחוץ לאירופה ואיטליה, בראש ובראשונה על ידי הוליווד. הוא היה זה שעיצב עבור ריצ'ארד גיר את בגדיו בסרט "ג'יגולו אמריקאי". נכון להיום עיצב ארמני בגדים למעל 100 סרטים הוליוודיים, ביניהם גם הסרט "הבלתי משוחדים" ועוד. ידוענים מכל העולם כמו ג'קלין קנדי-אונסיס או מיק ג'אגר סולן ה"האבנים המתגלגלות" בחרו בבגדי החברה כבגדים המועדפים עליהם.

 

ג'יורג'יו ארמני - פורפומו לגבר

 

בתחילה עיצב ארמני את בגדיו עבור גברים אולם מהר מאוד החלה לייצר גם בגדים עבור נשים. סימן ההיכר של בגדיו של ארמני לנשים היה כי ההשראה לעיצובם נבעה למעשה מבגדי הגברים שעוצבו על ידו, כשהוא משתמש באותם הבדים בדיוק גם עבור בגדי הנשים. הסגנון האלגנטי אך הצנוע יחד עם הגזרה המדוייקת והתפירה הקפדנית, הם שהציבו את העיצובים שלו במקום של כבוד.

אבל ארמני אינה רק חברת אופנה המיועדת לעשירון העליון או לכוכבי הוליווד. למעשה מדובר בעיצוב מבגדי ספורט ויום יום, קוסמטיקה, בשמים, תכשיטים, משקפיים ושעונים ועד מטבחים וכלי בית. כאמור, בניגוד לחברות אחרות, ג'ורג'יו ארמני הוא הבעלים של החברה הזו שעדיין נותרה חברה פרטית, והונו מוערך בכמה מיליארדי דולר.

 

ג'יורג'יו ארמני - אמפוריו לאישה

 

ג'ורגיו ארמני ותחום הבישום

החל משנת 1982 ועד היום החלה חברת ארמני לייצר בשמים. נכון להיום מספרם מגיע מעל ל-195 ניחוחות. את הבושם ג'ורג'יו ארמני אמפוריו ניתן להשיג גם עבור הגבר וגם עבור האישה. לגברים מדובר בניחוח שהושק לראשונה בשנת 1998, רוב המשתמשים בו מאוד אוהבים אותו אולי בגלל שהוא מתאים לכל שעות היממה וכמעט לכל עונות השנה.

כדי לייצר את הבושם הזה עבור הגברים נעזרו בחברת ארמני בסיועה של דניאלה רושר אנדריאר. תערובת של עצי הדר ופרחים יוצרת כאן ניחוח מתון הנותר על הגוף למשך שעות לא מעטות. לעומתו הבושם לנשים יוצר על ידי סופי לאבה, הוא מורכב מניחוחות אדמתיים ושורשיים יותר. הריח המתון והנוכחות המתונה עדיין מאפיינים אותו. אבל הוא זוכה להצלחה רבה יותר בקרב נשים.

 

ג'יורג'יו ארמני - אמפוריו לגבר

 

פועל בעד דימוי גוף נכון לנשים

ארמני היה גם מעצב האופנה הראשון שיצא בהכרזה, בשנת 2006, כי חברתו לא תעסיק דוגמניות עם מדד מסת גוף נמוך מה- BMI הרצוי. זאת לאחר שדוגמנית בשם אנה קרולינה רסטון הרעיבה עצמה למוות כדי לעמוד במדדים שהציבה לה אחת מחברות האופנה. "לא צריך להיות אנורקסית בשביל להיות אופנתית" אמר ארמני ובכך למעשה הציב סטנדרט חדש בתחום האופנה והעיצוב.

 

 

סנן על ידי
הצג בעמוד

ארמני קוד 75מ"ל א.ד.פ - Armani Code 75ml E.D.P - בושם לאישה מקורי

₪ 431.00 ₪ 304.00

בושם ארמני 100מ"ל א.ד.ט - Armani 100ml E.D.T - בושם לגבר מקורי

₪ 365.00 ₪ 311.00

בושם ארמני מאניה 100מ"ל א.ד.ט - Armani Mania 100ml E.D.T - בושם לגבר מקורי

₪ 714.00 ₪ 440.00

בושם טסטר ארמני מאניה 100מ"ל א.ד.ט - Tester Armani Mania 100ml E.D.T - בושם לגבר מקורי

בושם טסטר חדש מגיע באריזת קרטון פשוטה.
₪ 545.00 ₪ 399.00

בושם טסטר לאשה Code 75ml E.D.P קוד ג'ורג'יו ארמני Giorgio Armani

בושם טסטר חדש מגיע באריזת קרטון פשוטה.
₪ 330.00 ₪ 219.00

בושם סי ארמני 100מ"ל א.ד.פ - Giorgio Armani Si 100ml E.D.P - בושם לאישה מקורי

₪ 536.00 ₪ 330.00

בושם טסטר סי ארמני 100מ"ל א.ד.פ - Tester Giorgio Armani Si 100ml E.D.P - בושם לאישה מקורי

בושם טסטר מגיע בקופסת קרטון פשוטה.
₪ 536.00 ₪ 274.00

מתנה לגבר מקורי

מיטב הבשמים של היצרנים והמעצבים הידועים והיוקרתיים בעולם. בשמים מתנה לגבר ליום הולדת, יום נישואי, יום האהבה ועוד. במחירים הכי טובים.
החל מ ₪ 190.00

בושם טסטר ארמני סי פסיון מבית ג'ורג'יו ארמני 100מ"ל א.ד.פ - Tester Armani Si Passione by Giorgio Armani 100ml E.D.P - בושם לאישה מקורי

בושם טסטר חדש מגיע באריזת קרטון פשוטה.
₪ 450.00 ₪ 283.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display