חיפוש

בשמי טום פורד לקיץ רענן

Tom Ford Rose Prick

 

אחד הבשמים המוצלחים לאישה של Tom Ford הוא Rose Prick.

הבושם מתאפיין כאמור מוורדים שונים: ורד המאי, ורד טורקי וורד בולגרי. הניחוחות החודרים של סוגי הוורדים השונים משתלבים בהרמוניה בורודה ומושלמת. ניחוח ורדים כזה עם סימן היכר כזה לא יכול להיות שייך למותג אחר אלא בלעדי לייחודו של טום פורד.

 

Tom Ford Rose Prick

 

Tom Ford Santal Blush

 

בושם מצויין נוסף לאישה הוא Santal Blush.

ניחוח עצי מזרחי פשוט מהפנט, בנוי משכבות אחודות ובנויות היטב של סנדלווד קרמי עשיר ותבלינים אקזוטיים מזרחיים שמשולבים בין היתר עם ניחוחות פרחים משכרים שיוצרים ריח עדין ומפואר שבא לידי ביטוי במהותו המודרנית והבוגרת של הבלאש.

  

Tom Ford Santal Blush

 

Tom Ford Soleil Neige 

 

ניחוח אחר המתאים לשני המינים, אחד הניחוחות המרעננים של טום פורד הוא לא אחר מאשר Soleil Neige. אפילו הצבע הלבן של הבקבוק מרמז על הכיוון אליו Tom Ford מכוון.

תפוז ברגמוט עדין, פריחה אדירה והחמימות המלבבת של המאסק מעוררים הרגשה של אוויר הרים צלול ושמימי.

 

 Tom Ford Soleil Neige

 

Tom Ford Lavender Extreme

 

טום פורד התעלה על עצמו מעבר לגבולות המסורתיים של הניחוחות שלו כשיצר את Lavender Extreme.

בניחוח זה, הלבנדר הכה פשוט לכאורה והמוכר מגיע לרמות אחרות, שונות, מרשימות שמעולם לא הגיע אליהם כניחוח של בושם. כאמור, הלבנדר ידוע בריחו העדין והמרענן ומתאים במיוחד לימי האביב והקיץ.

 

 Tom Ford Lavender Extreme

 

 

Tom Ford Venetian Bergamot 

 

Venetian Bergamot, גם הוא ניחוח יוניסקס נפלא של Tom Ford מתאפיין איך לא, בברגמוט, תפוז ברגמוט עשיר, יחד עם ניחוחות עציים ופרחונים. חוץ מהברגמוט כפרי הדר הענבר משתלב ומחמיא מאוד לברגמוט. יחד עם זה, ישנם ניחוחות פרחוניים – נשיים מצד אחד עם המגנוליה ומתוקים מצד שני עם הילאנג ילאנג. כדי להוסיף קצת "פלפל" לניחוח ניתן להבחין גם בקשמירן ואלגום.

 

Tom Ford VeneTian Bergamot

 

לכל בשמי טום פורד

 
כתוב תגובה
סינונים
Sort
display