חיפוש

בשמי נישה – לא יקר כמו שחשבתם

אם אתם כאלו שאוהבים להרגיש מיוחדים, ומעוניינים להותיר אחריכם ניחוח ייחודי שאף אחד לא יפספס את נוכחותכם כשתיכנסו לחדר, רוב הסיכויים שתפנו להתבשם בבשמי נישה, שהפכו לאחרונה ללא ספק לטרנד החדש בתחום הבישום. כשמדברים על בשמי נישה מתכוונים לבשמים הנרקחים בעבודת יד באמצעותם של אמני בישום כשלכל אחד מהם סיפור ותפיסת עולם משלו. הבשמים הללו נמכרים במהדורות מצומצמות, ולרוב ניתן למצוא אותם בבוטיקים נבחרים, או באתרי בישום מהטובים בתחום כמו האתר שלנו לובן מור. אז הנה סקירה קצרה על כמה מבשמי הנישה שבטוח תאהבו.

 

JULIETTE NOT A PERFUME - בושם יוקרתי לאישה

Juliette Has a Gun - Not A Perfume

כשריח הבושם לא עושה לך טוב

מי צריך בשמי נישה? ובכן יש כמה מקרים שבושם מיוחד כזה דווקא יכול להפוך לנדרש מאוד לדוגמה, את מי שריח הבושם לא בדיוק עושה להם את זה. ולא משנה להם אם מדובר בבושם פירחוני, או קליל, הם עדיין חשים בחילה ומעדיפים לרוץ ולהתקלח כדי לשטוף מעליהם את רוח הבושם. למה? טוב זה לא הבושם דווקא אלא זה הם והמערכת ההורמונלית שלהם שלא חיה איתו בשלום.

הראשון שהבחין בכך ובנה בושם נישתי הוא אמן הבישום מברלין גיזה שון שהפיק בשנת 2006 עבור מולקולה-אסנטריק את מה שהפך לבושם פורץ דרך בעולם הבישום, בושם מולקולה. הבושם שלו עושה שימוש במולקולה אחת בלבד, במקום כמה מאות מרכיבים, וזו מאפשרת שליטה מלאה בניחוח כך שהיא יכולה ללבוש את אופיו של המתבשם ולהתאים את הניחוח שלה באופן אישי אליו.

בבושם מולקולה 01 הצליח שון לעשות זאת על ידי שימוש במרכיב מרכזי אחד, ולכן כל מי שמתבשם בו לא מריח כמעט כלום, למעט ריח עיצי קל שלאט לאט משתלב עם ריח גופו של המתבשם, והופך לנעים ומיוחד מאוד.

 

Escentric Molecule 01 | בושם יוקרתי לאישה | מולקולה 01

Escentric Molecule - Molecule 01

 

מהמדבריות של ערביה לדוכני הבישום בפריז – בשמי נישה ייחודיים

בשנת 1991 עבר רוקח בשמים צעיר בשם פייר מונטל מפריז לערב הסעודית כדי לשמש כרוקח הבשמים עבור בית המלוכה הסעודי. כדי לענות על טעמם של מעבידיו שילב מונטל בין הריחות המזרחיים לריחות הצרפתיים והביא ליצירתם של בשמי נישה מיוחדים, המהווים שילוב בין הישן והמסורתי לחדש והעדכני.

בושם רוזס מאסק הוא בושם המערב ריח פרחוני, עיצי ומאסק, והמיועד לנשים שהושק לראשונה ב- 2009. התוים הראשיים של הבושם הם ורדים, יסמין ומאסק. הוא נותר על הגוף לאורך זמן, ומשדר נוכחות כבדה, אהוד מאוד, ומתאים במיוחד לשעות היום האביביות והקיציות.

גם רוזס מאסק ארוז באריזת אלומיניום כמו שאר בשמי המותג מונטל. כשהאריזה שלו היא בצבע ורוד בוהק. הסיבה לאריזה המיוחדת, שהפכה לסימן ההיכר של מונטל ולמיתוג שלו, היא כי בקבוק האלומיניום מיועד להגן על הבושם והתמציות הייחודיות המרכיבות אותו מפני קרני האור.

 

רוזס מאסק מונטל פריז | בושם יוקרתי לאישה  Rose Musc Montale

MONTALE ROSES MUSK EDP 100ML

השראה מעולם הארט-דקו

ייצרן הבשמים פייר מנסרה פתח את בוטיק הבשמים היוקרתי הראשון שלו בכיכר ואנדום בפריז. כמו בשמי נישה רבים גם הבשמים של מנסרה עשויים מחומרי גלם מיוחדים שהם יקרי המציאות, יוקרתיים כשלעצמם, ונדירים במהותם, שכולם שאבו את השראתם מעולם הארט-דקו. לחברה שהחלה לפעול ב-2008 יש כבר יותר משישים ניחוחות כשהאף מאחוריהם הוא של פייר מונטל.

המוביל שבהם הוא קאדרת ביוס בעל הניחוח הלימוני, המיועד לאישה ולגבר. הבושם שהושק לראשונה ב- 2011 והוא בעל ניחוח שנותר לאורך זמן ומשדר נוכחות כבדה. הבושם האהוב הזה מתאים בעיקר לשעות היום בימי הקיץ והאביב.

כאמור את כל בשמי הנישה הללו, ועוד רבים אחרים תוכלו להשיג אצלנו ב לובן מור.

 

Sospiro - Erba Pura | בושם יוקרתי לגבר 

Sospiro - Erba Pura -  סוספירו ארבה פורה 

 

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display