חיפוש

גילטי גוצ'י - Gucci Guilty

כשאתם חושבים על מותגרי יוקרה אופנתיים אילו שמות עולים לכם בראש? שאנל, הרמס, לואי ויטון וכמובן גוצ'י. תתפלאו לשמוע אבל דווקא זה האחרון ברשימה הוא האיטלקי היחיד בחבורה כשהשלושה שקדמו לו הם צרפתים. מה שאומר כי גוצ'י הוא מותג האופנה האיטלקי הטוב ביותר בעולם, והוא גם זה שאחראי להפקתו הבושם גילטי גוצ'י.

 

בושם גילטי לאישה | Guilty

Gucci Guilty - גילטי

 

מאוכפים לאופנה

 

האחראי להיווסדו של הבית האופנה הזה הוא גוצ'יו גוצ'י, לפני 90 שנים. הוא החל את דרכו בייצורם של אוכפים לרוכבי סוסים דווקא. וזה גם מסביר את העובדה שמוטיבים לא מעטים מעולם הרכיבה כגון פרסות סוסים וארכובות מהוות חלק לא קטן מהדוגמאות שנטל לעצמו בית האופנה הזה, ואשר מופיעים על המוצרים ומטפחות המשי פרי ייצורו. ההצלחה הבלתי רגילה שלו מתבטאת באופן אירוני בעובדה שמוצריו של בית האופנה הזה זכו לאין ספור חיקויים, ובמוחד בכל הקשור לתיקי היד שלו. והסברה הרווחת היא שכיום ישנם בשוק יותר חיקויים לתיקי גוצ'י מאשר תיקים אמיתיים ומקוריים.

 

החל משנות התשעים צורף המעצב טום פורד לחברה. אז החלה ג'וצי בייצורם של ג'ינסים יקרים במחירים שעברו את אלף הדולרים ויותר. חלקם כללו נוצות נדירות וייצור הגי'נסים ככלל הפך לנישה מאוד רווחית לחברה. בשנים האחרונות נכנס מעצב חדש לחברה בשם אלסנדרו מיקלה. הוא החליט להפוך את נושא החיקווים למוטיב של השראה עבור החברה. בנוסף, הוא מעריץ את דואנלד דאק, הברווז המצוייר מסירטי דיסני ולכן לא מעט עיצובים עם המותג נושאים את דמותו של הברווז המיתולוגי.

 

תחום הבישום וייצור בושם גילטי גוצ'י

 

בשנת 1974 נכנסה חברת גוצ'י אל תחום הבישום. זה קרה עם השקתו של הבושם גוצ'י מס' 1 לנשים. במהלך השנים מאז הושקו בבית האופנה הזה עשרות בשמים המתאימים לנשים וגברים כאחד. בין המותגים המובילים ניתן למנות את פלורה, אך בעיקר את הבושם גילטי גוצ'י. בושם זה הושק לראשונה בשנת 2010 כשההשראה לעיצובו היו נערות זוהר נועזות, אמיצות וסקסיות שאינן חוששות לחגוג ואוהבות את עצמן במיוחד. הבושם מורכב ממנדרינות, אפרסקים, פרחי לילך, פרחי גרניום אמבר ופצ'ולי. את הבקבוק עיצבו כתכשיט בצבע זהב ורוד ואותיות המותג המוכרות מתנוססות עליו בגאון.

המהדורה הנשית זכתה להצלחה כבירה והדבר הביא את חברת גוצ'י להפיק מהדורת בושם זהה, הפעם עבור הגברים. המטרה היתה לייצר משהו שונה ואחר, ואכן את המהדורה המיועדת לגברים דווקא, מפרסם גארד לטו מי שהוא שחקן וסולנה של להקת "30 שניות למאדים". הוא נחשב לאחד הגברים הסקסיים והמושכים ביותר בהוליווד למרות ארבעים וחמש שנותיו. הבושם עצמו מהווה הצהרת כוונות ברורה מצידו של המעצב אלסנדרו מיקלה, שנעזר כאן בבשם מוראייס.

 

הגדרה של גבריות

 

ואכן גילטי גוצי' לגברים הוא יצירה שנותנת היבט מיוחד לגבריות. הוא מלא באירוניה ובמודרניות שמשחררת מהנורמות והציפיות החברתיות המקובלות. הבשם שאחראי לבושם הזה הוא כאמור  מורייאס, והוא משלב כאן בין ניחוחות של עץ לריחו של העור, ויש פה בהחלט מחווה לשורשים של גוצ'י שהחל את דרכו בעולם האופנה דרך ייצורם של פריטי עור.

 

Gucci Guilty for man | גילטי לגבר

Gucci Guilty for man - גילטי לגבר

 

הריח המיוחד הזה נעטף בבקבוק מיוחד המתאים לתחום הגברי. הוא מזכיר צבעים ומרקמים של קוניאק וסיגרים. ובקבוק הזכוכית שלו מביא לידי ביטוי את הקווים הקלאסיים והעל זמניים של הניחוח המשדר יוקרה ועושר. את הכל חותם פקק שחור מבהיק כשהנוזל בתוכו הוא בגוון קוניאק. מעל הכל מופיעות אותיות המותג המשולבות יחדיו, והמוסיפות לו את הטאצ' היוקרתי המוכר והידוע.

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display