חיפוש

דיור סוואג (Dior Sauvage)

למעלה משבעים שנה ששמו של בית האופנה דיור משוייך למותגי יוקרה. למעשה החל מיום היווסדו של בית האופנה הזה ע"י כריסטיאן דיור ועד היום, הפך דיור לאחד מבתי האופנה הנחשבים ביותר בעולם. בית האופנה הזה היה גם בין הראשונים להבין כי בושם הוא פריט אופנתי, ויתרה מכך, שמקומם של הגברים אף הוא אינו אמור להיפקד כשמדובר בהנפקת בושם עבורם. לכן אין פלא איפוא שדיור חתומים על כמה מהבשמים המאוד יוקרתיים ומאוד פופולאריים לגברים, שאחד מהם הוא דיור סוואג'.

 

בשמי דיור סוואג' לגבר | לובן מור

 

הריח שלנו ומה הוא אומר עלינו

הריח הנודף מכל אדם יכול להעיד עליו דברים רבים. בריח הגוף באים לידי ביטוי מלבד הרגלי הניקיון, גם הרגלי התזונה, משקל הגוף, הלך הרוח ועוד. זוהי ככל הנראה הסיבה לכך שכדי לתעתע בסביבה, ואולי אף להתחבב עליה החלו בני האדם לעשות שימוש בבשמים עוד מימי קדם. כיום ידוע כי ריחות ארומטיים משפיעים על מצב הרוח, ויכולים להרגיע או להמריץ. בנוסף, חלק נכבד מיכולות הפיתוי, הן של נשים והן של גברים, תלוי בריח הגוף.

אז נכון שנשים יותר רגישות לריחות וחוש הריח שלהן מפותח בהשוואה לזה של הגברים. יתרה מכך, הן אינן מאבדות אותו עם התבגרותן, בניגוד לגברים. אבל גם הגברים המודרניים של ימינו למדו זה מכבר שכדי לשאת חן בעיני הסביבה מומלץ להריח טוב. או כמו שבבית האופנה דיור סבורים, שריח טוב הוא פשוט חלק מהמראה הכולל, והראיה לכך הוא פיתוחם של בשמים לגבר כמו דיור סוואג' ואחרים.

 

דיור סוואג' פרפיום לגבר  | לובן מור

 

דיור סוואג' פרפיום

הבושם דיור סוואג', קיבל את השראתו מהמרחבים הפתוחים ומהשמיים הכחולים הנפרשים מעל נוף מדברי וסילעי. הוא יוצר מחומרים טבעיים שנבחרו בקפידה, כשהמטרה היא להעביר תחושה של רעננות טריה אך יחד עם זאת אצילות. הגירסה הפופולארית שלו היא של או דה פרפיום.

ואם תהיתם מה ההבדל בין הסוגים השונים אז תנו לנו לעשות לכם קצת סדר בבלאגן. כך תדעו במה לבחור בפעם הבאה שתרכשו בשמים. מדובר למעשה בארבעה מצבים של צבירה. הראשון שבהם, מי הקולון, מכיל מעט מאוד מתמצית הבושם (כ-7%) וברובו מהול באלכוהול. הוא מתנדף במהירות יחסית ומחייב אותנו להתיז על גופנו את התרכובת הזו מספר פעמים ביום. האו דה טואלט הוא למעשה תרכובת של תמציות ארומטיות (כ-10%) שנושא את ריח הפרפיום אך הולך ודועך לאורך שעות היום. ואילו האו דה פרפיום הוא בעל ריכוז גבוה יותר של אותן תמציות משהו בין 15% ל- 20%. המחזיקות מעמד לאורך יום שלם. בעוד שהפרפיום הוא התמצית היקרה ביותר והמרוכזת ביותר כ- 40% לערך.

לכן גברים שיניחו על עורם את הבושם  Dior Sauvage Edp.למעשה יחושו בריחו הרענן ובנוכחותו המתונה לאורך כל שעות היממה.

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display