חיפוש

הבושם Aventus של Creed

 בושם אוונטוס או Creed Aventus הוא ללא ספק אחד הבשמים שזוכה לתשבוחות רבות מצידם של גברים רבים המשתמשים בו. באופן מפתיע, קריד אוונטוס לגבר אפילו מצליח להוציא קריאות התפעלות מפיהם של כמה מהקשוחים שבהם, לפחות בפעם הראשונה שהריחו אותו. והיו מי מהם שאפילו הכתירו אותו כמלך הבלתי מעורער של הניחוחות הגבריים.

נפוליאון כהשראה

 Aventus (אאו דה פרפיום) הוא בושם פופולרי לגברים המיוצר על ידי חברת קריד החל משנת 2010. הריח הוא טרי פירותי. בושם אוונטוס זכה להשראה ממהלך חייו הדרמטיים של הקיסר נפוליאון שהיו רצופים במלחמות, רומנטיקה ושלום. זו ככל הנראה הסיבה לכך שהבקבוק מעוטר בתבליט כסוף של סוס ופרש. המטרה היתה ליצור ללא ספק בושם חזק, בעל נוכחות, שיעורר הערצה הן בקרב גברים והן בקרב נשים.

 

                                                                     בושם אוונטוס 100מ"ל

בושם אוונטוס – יצירה משותפת של אב ובן

את מרכיביו של הבושם בחרו עבור בושם אוונטוס בקפידה אב ובנו שייצרו אותו יחדיו עבור חברת קריד. הם היו ה"אף" שייצר את הבושם. בתעשיית הבשמים ה"אף" הוא הדמות החשובה ביותר ביצירתו של הבושם. ה"אף" הוא בעצם בורא הבושם, ובמקרה הזה היו אלו אוליבר וארווין קריד.

תפקידם כ"אף" היה לאתר מתוך מאגר רכיבי הריח את אלה שעונים על דרישות הייצור ולקבוע את היחסים ביניהם. הם דאגו "לשלוף" את הריחות שעשויים לענות על הדרישות האלה, ולציין את מידת היחסים המומלצים ביניהם. קחו בחשבון כי במאגר הנ"ל מצויים אלפי תווי ריח שונים, ובעוד שהאדם הממוצע מסוגל לזהות מקסימום 6-5 ריחות שונים ברציפות. כ"אף" הם ניחנו בחוש ריח המאפשר לזהות יותר מ-6,000 תמציות ריח שונות (!), ובזיכרון חד ביותר, שזוכר כל ריח.

 

                                                       בושם אוונטוס 250מ"ל

 

עבודתם המצויינת ביצירתו של בושם אוונטוס ייצרה את הניחוח הייחודי של קריד אוונטוס לגבר כך שהוא מייצר חתימה מיוחדת עבור מי שמשתמש בו ומה הוא משדר. אכן, רוב המשתמשים דרגו את בושם קריד כבעל ריח מתון אך בעל זמן שרידות ארוך על העור ונתנו לו ציונים גבוהים.  

אצלנו ב Loven Mour, תמצאו קריד אוונטוס לגבר בגדלים שונים ובמחירים משתלמים במיוחד בשבילכם.

 

                                            בושם אוונטוס 500מ"ל

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display