חיפוש

ויקטוריה סיקרט

אם במקרה לא ידעתם הרי שחברת ההלבשה התחתונה ויקטוריה סיקרט המגלגלת כמה מיליארדי דולרים בשנה, היא גם בעלת קו מוצרי טיפוח ובישום מצליח במיוחד, החל משנת 1989 ואילך. בניגוד לקו ההלבשה התחתונה שלה הרי שאת מוצרי הבישום שלה מייעדת Victoria Secret לא רק לנשים אלא גם לגברים. כמובן שאת השמות למותגי הבישום שלה החברה לרוב שואלת ממוצרי ההלבשה התחתונה המצליחים שלה, וכעת יש באמתחתה מעל ל- 300 מותגים שונים בתחום הטיפוח והבישום. הנה סקירה קצרה על כמה מהמובילים שבהם.

 

בושם בומבשל ויקטוריה סיקרט - bombshell Victoria Secret

בומבשל ויקטוריה סיקרט  - Bombshell Victoria Secret 

 

בושם ומוצרים נלווים

יש לציין כי את הניחוחות המנצחים שלה מביאה ויקטוריה סיקרט גם במוצרים נלווים לבושם. כך שאת הניחוחות המנצחים של אפשר להשיג גם כקרם גוף, ג'ל לרחצה או ספריי גוף וכולם נושאים את אותו הניחוח הספציפי ששבה את ליבכם. אחד הבשמים המצליחים ביותר שלה הוא כמובן הונילה לייס. ניחוח זה  מורכב מריחות של מאסק, וניל, סחלב וענבר. הוא הושק לראשונה בתחילת שנות האלפיים ומאז ועד היום הפך לאחד מהמותגים הקלאסיים של המוצר. ככל הנראה תודות לעובדה שריחו המתון משדר למי שמניח אותו את התחושה של הימצאות בתוך גן פורח כשהוא מוקף בריחות אביביים.

ואם אתם מחפשים בושם שיביא אתכם ישר לימי הקיץ החמימים, הרי שניחוח אהוד במיוחד, אשר אפשר להסתובב איתו גם לאורך כל ימות השנה הוא הבושם Beach Angle. ריחו הפירחוני מורכב ממנדרינה, אגס, מי ים, שושנים ועצי סחף הוא מיועד לנשים ומעניק לגוף את הרעננות הדרושה לו בימי הקיץ החמים.

 

הפצצה האמיתית של ויקטוריה סיקרט

אבל איש לא יכול להכחיש את העובדה כי הבושם הנחשק ביותר של Victoria Secret הוא ה- Bombshell כאן מדובר בפצצה של ממש שכבשה לעצמה אוהדים בכל העולם. החל למן הרגע בו השיקה אותו חברת ויקטוריה סיקרט בשנת 2010 הפך הבושם הזה, הפירותי והארומטי, בעל הניחוחות הפרחוניים לאחד המותגים המשדרים סקס נשי. החברה עצמה מעידה על כך שהוא מיועד לנשים שהן בעלות סקס אפיל המחייב תשומת לב יתרה מסביבתן. כאמור ניחוחו שלכאורה מורגש כמתון משהו, אך עדיין עושה את העבודה, נארז בבקבוק ורוד עם פאות וסרט. כאמור זהו להיט היסטרי.

באופן משעשע, ניתן לספר כי בעקבות ניסוי שערכו חוקרים מאוניברסיטת ניו מקסיקו, שניסו להעריך מהם התכשירים דוחי היתושים היעילים ביותר, התגלה, באופן מפתיע כי "בומבשל" הוא יעיל מאוד בדחיית יתושים למשך כשעתיים. להפעתעתם של החוקרים שטרחו להשתמש בכמות די נכבדה של הבושם על כמה מנושאי המחקר שלהם, מתוך סברה כי דווקא הניחוח הפירותי-פרחוני שלו עשוי למשוך יותר יתושים, התגלה כי הוא פועל בדיוק באופן הפוך. אז מחזרים כן יתושים לא.

 

הסוד האסור

בושם אחר שחושף את העובדה כי לא כל הסודות של ויקטוריה הן כאלו שמותר לגלות, ועל כך מעיד הבושם Victoria’s Secret Forbidden secret המשלב נשיות אקזוטית יחד עם סקסיות מתפרצת.הוא מכיל ניחוחות של אגס, יסמין, עצי ענבר ותותי יער, והוא מגיע באריזה סגולה מנומרת והפקק שלו מיוחד ומזכיר את צורתה של אבן יקרה.

ואילו בחזית הגברים השיקה ויקטוריה סיקרט בשנת 2013 את הבושם Very Sexy Platinum for him, בושם שאי אפשר לטעות בו אף לא בשם. הבושם מתהדר בניחוחות ירוקים ארומטיים של פלפל סצ'ואן, עלי הסיגלית ואזוב אלון. הוא בעל ניחוח מתון ונותר על העור לאורך זמן. הוא אומנם מתאים לרוב ימות השנה אך הוא בעיקר מענג בלילות האביב החמימים.

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display