חיפוש

להתבשם כמו אלה מודרנית

דמות האלילה במיתולוגיה הציגה פן של נשיות עוצמתית אך גמישה לשינויים ונשים מודרניות מגלות מחדש את התפקיד הזה ומתענגות עליו. האלילה המודרנית בטוחה בעצמה, חזקה, דומיננטית וגם יפה. היא לגמרי עצמאית, והיא מעל לכל הערת תוכחה וביקורת.

אם את רוצה להיות אלה מודרנית, מקום טוב להתחיל בו הוא לחפש בושם ולהריח כמו אלילה. שלושת השלבים הבאים יסבירו כיצד:

 

1. הקריני בריאות
היופי של האלה קורן מבפנים. האלה תמיד נראית נינוחה, אז ודאי שאת מקבלת מספיק מנוחה. אם את לא ישנה מספיק העור שלך מאבד את הגמישות והזוהר הבריא והטבעי שלו. תשני לפחות 7 שעות בלילה (אידיאלי 8 שעות). 

פעילות גופנית סדירה לא רק מעצב שרירים ושורף שומן, זה גם מביא לעור זוהר ובריא. כמה דקות של יוגה או פעילות גופנית אירובית לפחות חמישה ימים בשבוע מוציא רעלים מתוך המערכת שלך ועוזר לך להיראות ולהרגיש הכי טוב שלך. שילוב תרגילים עם תזונה בריאה, ואת תיראי ותרגישי מדהים כל יום.

 

2. שמרי על הגוף שלך נקי
את נראית כמו אלילה, אבל אם את רוצה להריח כמו אלילה, זה מתחיל עם ניקיון. פנקי את עצמך במקלחת עם יותר מסבון ומים. פילינג וקרם לחות מרעננים את העור. השתמשי בתחליב רחצה מבושם כדי לתת לגוף שלך את הניחוח הכללי המעולה.לאחר המקלחת, תצפי לעור בעל ניחוח קטיפתי, רך ונשי.

 

3. להשתמש בבושם המתאים לאלה
כדי לסגור את הגולל על כל התהליך (וכדי לתת לך את ההרגשה של אלה בקרב רגשות של בני תמותה) צריך למצוא את ניחוח האלילה שלך. יש הרבה בשמים לאישה לבחירה, וניתן לך דוגמאות לבשמים שיוציאו ממך את האלה שבתוכך.

הנה רשימה של מספר בשמים לאלה במאה ה-21:

** שאנל מס' 5:

מרילין מונרו הפכה את הניחוח הזה לשם ביתי. הריח הוא בלתי מתפשר כמו הנשים אשר לובשות אותו. האלה המכניסה את הניחוח של הבושם הזה כחלק משגרת טיפוח היופי שלה מקרינה ביטחון ורצון, לא משנה מה הן לובשות (מאופנת הוט קוטל ועד ג'ינס). ניחוחות פרחים והדרים משתלבים יחד ויוצרים תחושת סבון מרעננת. סיבה טובה מאוד שבושם שאנל מס' 5 הוא אחד הבשמים לנשים הפופולריים ביותר בעולם.

בושם שאנל מס' 5

 

** בושם סי של ג'ורג'יו ארמני:

ניחוח מתוחכם ואלגנטי נוסף המושלם לאלה המודרנית. אלות תמיד היו קשורות לפאר ולפנאי, וארמני עושה זאת שנה אחר שנה בקלות. בושם סי ידגיש את האלה שבתוכך עם הניחוחות החושניים והממכרים של וניל, פצ'ולי, ורד, פריסיה, ענבר וניחוחות עציים נוספים.

 

בושם ארמני סי לאישה

 

** בושם היט של ביונסה:

אף אחד לא מגלם את הרעיון של האלה המודרנית בדיוק כמו ביונסה. אפילו מעריצים מזדמנים של המוזיקה שלה מודים שהיא דמות נערצת וחיקוי. בושם היט הוא המלכה בי בבקבוק. אם יש לך את העמידה ואת הגישה שהולך עם זה, הבושם הזה ישים אותך מעל כולן. תוציאי הודעה לעולם: איתי לא מתעסקים.

בושם היט של ביונסה

כמובן, אין בושם שמובטח שישחרר ויוציא את האלה הפנימית שלך. לשיחרור האלה הפנימית שבך זה למצוא את הבושם שישאיר עלייך חותם ויגרום לך להרגיש בלתי מנוצחת. כאשר תמצאי את זה, תתהדרי עם כל מה שאת שווה.

 

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display