חיפוש

למה כדאי לקנות בשמים באינטרנט

אם גם אתם כאלו שבושם מדבר אליהם ואתם מחפשים את אותו ניחוח שמגיע איתכם לחדר, ונשאר אחריכם כשאתם עוזבים.... אז אתם יודעים שלחפש בושם כזה שיתאים לכם אינה משימה קלה. מבחר הבשמים שאנו נתקלים בהם בכל חנות- יהיה זה הדיוטי פרי, ניו פארם, רשת אפריל, סופר פארם, המשביר לצרכן, כל בו יהודה או הפרפומריה השכונתית- יכול לבלבל את טובי האפים והתחושות. בשמים כמו קוקו מדמוזל, אוונטוס, סאוואג', שאנל בלו ברייט קריסטל, אברקרומבי ועוד רבים מוצעים בכל מקום. אבל מעבר למגוון הרב של הריחות הופכת המשימה הזאת לקשה שבעתיים כשהניחוח שאנו מעוניינים בו נמכר במחיר גבוה. ומה עם לקנות בשמים באינטרנט? נשמע לכם אולי קצת מוזר כי איך תקנו מבלי להריח? הנה שיטה שתסייע לכם.

 

 

                                                       בושם קוקו שאנל מדמוזל הכי זול בארץ

 

 

לבחור את הריח המתאים

בושם מורכב משלושה יסודות הנקראים בשפה המקצועית תווים. התווים הראשונים הם תווים עליונים- תווי ראש. ניחוחות אלו ,מתנדפים תוך עשרים עד חמש עשרה דקות מן ההתזה, ומהווים 20% מתמצית הבושם, מורכבים מניחוח הדרים ונחשבים קלילים מאוד.

התווים האמצעיים נקראים לב הבושם. אלו ניחוחות שמתפתחים במשך זמן ומורכבים מפרחים, עצים ועלים של פרחים. הם עמידים למשך שעתיים עד ארבע שעות.

התווים הבסיסיים, הנקראים גם נשמת הבושם, מהווים כחמישים אחוזים מתמצית בושם. אלו הניחוחות העמוקים והעמידים יותר של הבושם ומקורם באזוב תבלינים וגם צמחי מרפא.

כשבוחרים בושם חדש, חשוב לזכור שרמת ה- ph שבעור משתנה מאדם לאדם ולכן אותו הבושם בדיוק יריח שונה לגמרי על גוף אחר. מה שהופך בעצם את הבחירה בבושם לחוויה אישית, מאחר וכל אדם יגיב באופן שונה לריחות של הבשמים השונים.

לכן הדרך הטובה ביותר היא להכנס לאחת מהחנויות שהוזכרו מעלה, ולנסות את הבושם עליכם. הסתובבו איתו במשך כמה שעות וכך תרגישו אם הוא אכן מתאים לעור שלכם בתנאים שונים.

 

 

                                                           בושם אברקרומבי אנד פיץ' לגבר

 

 

לקנות בשמים באינטרנט

עכשיו שגיליתם איזה בושם מעניין אתכם, הצצתם בתוית המחיר שלו ווידאתם שהוא אכן תואם בעבורכם, היכנסו לאינטרנט והתחילו לסרוק אתרים המציעים בשמים באינטרנט, כגון: דיור, קריד ושאנל. רוב הסיכויים שתגלו כי המחיר בהם נמוך בהרבה מזה של החנויות השונות כמו הדיוטי פרי, ניו פארם, רשתות הפארם ואפריל, המשביר לצרכן, כלבו יהודה או הפרפומריה השכונתית.

גם כאשר יש מבצעים לבשמים ברשתות הפארם, עדיין מומלץ לבצע השוואה באתר לובן מור.

 

 

                                                        בושם ז'אדור של דיור לנשים

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display