חיפוש

מונטל | Montale

 

בושם מונטל – Montale

 

בשנים האחרונות מתחזקת המגמה בקרב נשים רבות הן בארץ והן בחו"ל להחליף את ניחוח הבושם שלהן ולהפסיק להשתמש בבשמים המוכרים שניתן למצוא בכל רשתות הפארם המוכרות. יותר ויותר נשים מתוכן פונות אל מה שנקרא "בשמי נישה" שהם בעל ניחוח אקסלוסיבי וייחודי. אחד מהבשמים הללו המככב ברשימת המותגים הנישתיים הללו הוא בושם מונטל.

בושם מונטל רוזס מאסק

בושם רוזס מאסק מבית מונטל 100מ"ל א.ד.פ. - Montale Roses Musk 100ml E.D.P

 

השפעה מזרח תיכונית

לחברת מונטל קיימים 131 ניחוחות שונים במאגר הבשמים שלה. ההתחלה היתה בשנת 1991 בזמן שרוקח בשמים צעיר בשם פייר מונטל עבר מפריז לערב הסעודית. הוא שימש כמי שרוקח בשמים וניחוחות עבור המלכים והאצולה בממלכה הסעודית. בעבודתו הוא שילב בין האוריינטלי לצרפתי ויצר בשמים ששילבו את הישן והמסורתי יחד עם החדש והעדכני. וכך שנה מאוחר יותר בשנת 1992 נפתחה חנות הבישום הראשונה שלו בצרפת.

פייר מונטל שאף תמיד לחזור למקורות, הווה אומר להתחבר לבסיס הראשוני ביותר של החומרים והרכיבים בהם השתמש. כתוצאה מכך נוצרו בשמים פירותיים, פרחוניים ומתובלנים, הכוללים ניחוחות כמו שזיף, ורד ומאסק לבן. לחילופין עלי פטשולי אינדונזיים עם מנדרינה, מאסק ועלי כותרת של ורד. בכל הבשמים שלו נעשה שימוש בתערובות מיוחדות שהן גם עמידות ואיכותיות וגם מותירות ניחוח בעל נוכחות לאורך זמן. את הניחוחות שלו רוקח מונטל עבור נשים וגברים, אך ישנן גם גיראסות בושם מונטל שהן גירסאות יוניסקס.

 

בושם רוז אליקסיר - מונטל לאישה

בושם רוז אליקסיר מבית מונטל 100מ"ל א.ד.פ - Montale Rose Elixir 100ml E.D.P 

 

בושם מונטל – אריזה מיוחדת

את הניחוחות שלו אורז פייר מונטל בבקבוקי אלומיניום שהפכו לסימן ההיכר שלו. מלבד החלק המיתוגי של העניין ישנה סיבה משמעותית וחשובה לשימוש באריזה כזו. בקבוק האלומיניום נוצר במיוחד מתוך מטרה להגן על הבושם והתמציות המיוחדות שמרכיבות אותו מפני האור.

בנוסף הטענה היא שפייר מונטל, המתייחס גם לפרטים הקטנים ביותר, נוטה לבחור את צבעם השונה של הבקבוקים בעבור כל בושם מונטל על פי נטייתו האישית. ולכן בכל פעם נבחר צבע המשקף את מצב רוחו.

 

מונטל אינטנס קפה לאישה - Intense Cafe

 

בשמי בוטיק – להביע את עצמך באופן מיוחד

אין ספק כי הפנייה לשימוש בבשמי בוטיק כמו בושם מונטל, שבתה לא מעט נשים בקסמם. ומה הפלא בכך, מדובר בסוג של אנינות טעם. לרוב מי שמשתמשות בסוג בשמים אלו הן לא מעט סלבריטאיות, בלוגריות ביוטי ואספניות בשמים אך גם נשים שמעוניינות לתת ביטוי מיוחד לאישיותן ולנוכחותן, כאלו המעוניינות להותיר זכרון ריחני ומיוחד זמן רב לאחר שעזבו את החדר.

כשאנו מדברים על הבשמים של Montale הרי שבסופו של דבר מדובר בבשמים יוקרתיים הנרקחים מחומרי הגלם האיכותיים, המיוחדים והעמידים ביותר. בשמים שהם פרי יצירתו של אמן ייחודי בתחומו. אין ספק כי למונטל שלל ריחות שהם פורצי דרך במקוריותם, ולכן הם עונים על הצורך של כל מי שמבקש לצאת ממשבצת המוכר והצפוי ולבנות לעצמו זהות ייחודית משלו באמצעות הבושם שמונח עליו.

 

מונטל סטרי נייטס- Montale Starry Nights

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display