חיפוש

ניחוחות אוד

בשמי יוקרה - ניחוחות אוד

האוד הוא אחד מאותם מרכיבי בושם הידועים כיקרים ביותר בכל רחבי העולם. האוד מנופק מפטריות הגדלות בשרפי העצים ומשגשגות שם; בדרך כלל מ- Agar שניתן למצוא בשפע במעבה יערות של דרום אסיה. האוד מנופק דרך זיקוק של העץ או על-ידי המסת השרף. התו כולל בתוכו היבטים נרחבים. בו-זמנית הוא חזק וברור, אך גם מספק ובא לידי ביטוי בחמימות עם ריח מעושן לפעמים, ואפילו הרגשה של עצים לחים כמו המקום ממנו האוד מגיע מלכתחילה. למרות שאוד יכול להתבטא גם בפן העדין למשל כשהוא מתמזג עם נגיעות של פירות ופרחים, תמיד, התו הדומיננטי יהיה מאסק ויפגין את מהות האוד במיטבו. המורכבות והעדינות של הניחוח אוד הם ערכיים ביותר, נדירים ומעניינים, עצם היותם מתנה מהטבע. בעת שהאוד מעורב עם שמנים שונים, נוצר ריח שחודר לכל חלל סגור ונותן רושם יוקרתי, נוחות והתעלות.

Ramon Monegal Alhambra Oud

שילוב אקסלוסיבי של מרכיבים שונים יוצרים את חווית הריחות האולטימטיבית הזו של Alhambra Oud. יצרן הבושם הספרדי מציג לראווה את הפגנת הכישרון הנחשק שלו שהשחקנים שלוקחים תפקיד הם שילוב עדין ונפלא של ורד, יסמין ופריחת תפוז. אך כמובן, האוד הוא התו שמשאיר חותם עמוק וברור לכל אורך פירמידת הבושם ונושא את כל שאר התווים יחד איתו ליצירת הרמוניה מושלמת של בשמים.

Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood E.D.P

יוצר הבושם רצה להביא לקהל הרחב את הניחוח הנחשק שהוא כה אוהב, ניחוח של אוד-ווד, מצרך יקר ומעודן זה מביא את הבוהק והנצנוץ של הריחות המזרחיים של פעם בחזרה לחיינו אנו. שילוב האוד והווד כאן יכולים לגרום לאנשים להחסיר נשימה, ממש לעצור את הזמן ופשוט להתרכז במהות הריח ובכל התובנות שניתן לקבל ממנו. ההבנה הזאת מוגשת בעזרת עדינות של סיגלית, ומיני ורדים שונים: ורד מבולגריה עם ורד טורקי ששניהם משתלבים לעשירות של הוניל והענבר. בושם זה נועד להיות ריח טבעי כמו בגד על הגוף, אבל בגד יוקרתי, כזה שגורם לאנשים להסיט את מבטם אליכם. לא פלא אחרי הכל, בושם זה הוא עוד אחד מיצירותיו של Maison Francis Kurkdjian.

Ormonde Jayne Nawab Of Oudh

שם הבושם הוא בעצם מחוז שנמצא במרכז הודו. הבושם הזה הוא השראה מהמקום הזה, מהריחות, מהאווירה.. זהו ניחוח עם שילוב חזק של ענבר, ורד ואוד. כל אחד משלושת רכיבים עיקריים אלה עומד בפני עצמו; אף אחד לא מתגבר על השני וכן הלאה. הבושם מפגין סינרגיה מופלאה ושיתוף פעולה בין המרכיבים ליצירת האווירה הנחשקת. הבושם Nawab Of Oudh הוא דוגמה למורכבות הנרחבת של האוד. לעומת בשמים אחרים שהאוד שם הוא עוצמתי ומהדהד, כאן הוא עדיף ומלטף יותר.

Min New York Voodoo

הבושם הזה מאחד את הקשר בין הנשמה לגוף ומדליק את אש המסתוריות והאהדה הבלתי מוסברת. קשר חזק ועמוק בין התווים יוצר אנרגיה רוחניות. ורד טורקי זורח בפתיחה ומקבל את העור, הסנדלווד וכמובן האוד שבבסיס. חוץ צתווים האלה, ישנם גם תווים תבליניים עדינים יותר כמו גרניום, גלבנום ואוליבנום והדרי עם שמץ של לימוניות בפתיחה. בבסיס מצטרף גם רמז של פצ'ולי כדי להעשיר עוד יותר את הנוכחות העצית שבבסיס הפירמידה.
סנן על ידי
הצג בעמוד

אורמנד ג'יין נוואב אוף אוד - Ormonde Jayne Nawab Of Oudh 120ml Parfum - בושם יוניסקס מקורי

בושם Nawab Of Oudh בושם נישה של Ormonde Jayne
₪ 1,100.00 ₪ 710.00

מין ניו יורק וודו - MiN New York Voodoo 75ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Voodoo בושם יוניסקס של MiN New York
₪ 920.00 ₪ 630.00

פרנסיס קורג'יאן אוד סאטין מוד - Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood 70ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Oud Satin Mood
₪ 1,200.00 ₪ 990.00

ראמון מונגל אלהמברה אוד - Ramon Monegal Alhambra Oud 100ml Extrait De Parfum - בושם יוניסקס מקורי

בושם Alhambra Oud בושם נישה של Ramon Monegal
₪ 2,500.00 ₪ 2,200.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display