חיפוש

ניחוחות וניל

בשמי יוקרה - ניחוחות וניל

הוניל הוא לא רק עוד רגע מתוק וטעים. הוניל הוא לא רק בושם מנחם ומענג. הוניל הוא למעשה קסם; קסום בטעם שלו ובמונחים של בשמים. כאשר אנחנו טועמים או מריחים משהו קולטני הטעם והריח מיד "מפנים מקום" למנה הבאה; אך כאשר זה נוגע לוניל, הוא משתהה ונשאר חזק ונוכח לאורך זמן ולנו נותר רק להנות מהזמן המתמשך הזה בכל הקשור לעונג, שלווה ואפילו פשוט תחושת רוגע מתוקה. עצם העובדה שוניל הוא התבלין השני היקר בעולם לאחר הזעפרן, רוקחי בשמים מקצועיים ומוכשרים יודעים כיצד לסנתז ניחוח שיהיה קרוב מאוד לוניל; אך בעלי כישרון להבחנת ריחות יריחו את ההבדלים ובשמים בעלי וניל "אמיתי" יהיו מעוררי השראה וללא דופי בשלמותם. וניל באופיו הוא ניחוח שמעורר תשוקה ואהבה מתמשכת. בבשמים שונים וניל יכול להתבטא כנשי אבל על פי רוב הוא ריח יוניסקס לגמרי. הוניל כה מוכר שלא פלא הוא מהריחות המפורסמים בעולם…

Tom Ford Tobacco Vanille

בבושם זה, Tom Ford משקיעים מחדש בטבק על מנת לשנות ולשפר את האזכור שלו והרושם שמתקבל ברגע שמריחים אותו. כאן, ב- Tobacco Vanille, הטבק בא יד ביד עם פולי טונקה, וניל, קקאו, תווי פירות יבשים והרגשה מתוקה. זהו בושם מודרני וחזק שמשדר רושם, ביטחון עצמי וכוח. לאחר ההרגשה הראשונים שהבושם נותן, של טבק נפלא וברגמוט עשיר, השילוב בין הטונקה לוניל נותן את אותותיו והופך למעין ניחוח קרמי ונעים. מי שאוהב ניחוח מסוג כזה, שמכיל בתוכו ריח חזק כמו טבק יחד עם ניחוח מתקתק ונעים כמו וניל, יהיה פשוט מהופנט.

Initio Absolute Aphrodisiac

העדינות של הוני, כאמור, הוא אחד הריחות שמעוררים תשוקה ואהבה מורגש מיידית ושזור בתווים מעין חייתיים כמו מאסק וקסטוראום. בושם עוצמתי שבאופן נצרך מזכיר לנו את האחר. אחד הבשמים התשוקתיים המוצלחים יותר. חוץ מהתווים שצויינו לעיל, ניתן להבחין בקלות גם בפריחה לבנה ועדינה וענבר "שמוסיף פלפל" בפן של תווים עציים.

Creed Sublime Vanille

בושם אוניברסלי מאת Creed שתמונת הנושא שלו היא שילוב מגרה של וניל ופולי טונקה. הבושם מנצנץ עם תווים של לימון וברגמוט. בפתיחה, הוניל ניכר כבר מהרגע הראשון אבל זהו לא וניל רגיל שמוכר ממטהרי אוויר שונים או מעצי ריח ששמים ברכב, אלא סוג אחר של וניל, יבש יותר, מעודן יותר, ניכר יותר. הלימון משתלב יפה עם הוניל ונותן אפילו מעט חמצמצות מעניינת ומעוררת השראה.
סנן על ידי
הצג בעמוד

אינישיו אבסולוט אפרודיזיאק - Initio Absolute Aphrodisiac 90ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Absolute Aphrodisiac בושם נישה של Initio
₪ 900.00 ₪ 720.00

טום פורד טובקו ונילה - Tom Ford Tobacco Vanille 100ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Tobacco Vanille בושם נישה של Tom Ford
₪ 1,304.00 ₪ 1,000.00

טום פורד טובקו ונילה - Tom Ford Tobacco Vanille 50ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Tobacco Vanille בושם נישה של Tom Ford
₪ 1,000.00 ₪ 730.00

טסטר קריד סובליים וניל - TESTER Creed Sublime Vanille 75ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Sublime Vanille בושם נישה של Creed אריזת טסטר
₪ 1,350.00 ₪ 1,200.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display