חיפוש

ניחוחות ענבר

בשמי יוקרה - ניחוחות אמבר

יש בלבול מסוים בכל הקשור לענבר ואמברגריס. שניהם נותנים תחושב חמימה ומעט מתוקה, אבל ענבר כיום הוא תו סינטטי ואמברגריס תוצר לוואי מלוויתנים (ראוי לציין שהם לא נפגעים בתהליך מרתק זה). ענבר היא אבן חן שהתאבנה במעבה האדמה, אבל כיום הענבר שמופיע בבשמים הוא חומר מסונתז שבא מתווים של לבנדום, בנזואין, וניל ולפעמים גם טונקה. השימוש "בענבר" הראשון כתו בבושם הוצג בהופעתו הראשונה בשלהי המאה ה- 19. בזמננו, הענבר נמצא בשימוש נרחב בעולם הבישום האוריינטלי שהוא מקבל את הכבוד לקטגוריה משל עצמו: הענבר המזרחי. לענבר יש איכות חייתית והוא חם ואפילו מעט אבקתי, על כן, הענבר מעורר חיים בבשמים בו הוא נמצא בזכות כל התכונות הנפלאות שלו.

Fort & Manle Amber Absolutely

אחד הריחות שמזוהים עם ענבר, כמעט ענבר טהור. כדי להוסיף למתיקות, ניחוחות ורדים עוטפים את הענבר ויוצרים ארומה נעימה, לא מתוקה מידי כמו שהיה אפשר להניח. ניתן להבחין גם בשזיף מתקתק וענבי שועל. הפירות שלו שופעים בתחילת הניחוח ואז נרגעים תוך הדגשה של כל התווים שלו. משנרגעים, ניתן להבחין בבנזואין ושמץ של וטיבר שנותנים חן לתיאור הכללי של הארומה, כל זה בזמן שהענבר נוכח ומשתלב נהדר עם כל תו.

Laurent Mazzone Ambre Boheme

בושם נהדר של Laurent Mazzone לנשים ולגברים כאחד שרוצים להרגיש מיוחדים, בעזרת הניחוח העצי הזה. תווים תבליניים של מוסקט מטפסים במעלה פירמידת התווים, מגלים רעננות כבר בהתחלה. תווי האמצע מכילים בין היתר שמן סיפראול שמוסיפים נוי והדר ולמראה האלגנטי של המתבשם. תווי הבסיס העשירים מכילים תווים חמים של פצ'ולי, אוד, וניל, מאסק וכמובן ענבר. כל אלה מציעים בושם שאי אפשר לעמוד בפניו.

Roja Amber Oud

כיאה למותג, הפתיחה היא הפצצה של ריחות המבטיחות השארת רושם חיובי כמובן, על כל מי שיריח את הניחוח של הבושם. בפתיחה מתחילה בשילוב הנצחי של ענבר ואוד שמנצחים בהוד על אופי הבושם. נצנוץ מסויים מגיח עם הופעת השלישייה הנצחית בדמותם של הברגמוט, לימון וליים, אך גווע עם הופעת האוד. כל אופי הניחוח הוא אינטנסיבי, אך לא מאולץ, כל תו ותו תוכנן והונדס בקפידה ובאיפוק גאוני. לאחר זמן מה, לפני שהריח נעלם כליל, ניחוחות ורדים מורגשים מתערבבים באופן מעודן עם האוד שנחלש גם הוא. כאמור, זהו ניחוח עם מתיקות מסויימת אך גם חריף וזהו אחד השילובים המוצלחים ביותר ש- Roja Parfums הצליחו לבצע ביעילות.

Fragrance Du Bois Velvet Amber

בושם זה יכול להיות מוגדר כבושם עם אופי רענן בשילוב של תווים עציים ותבלינים. הוא פותח עם ניחוח הדרי מתובל שמגיע מברגמוט, גרניום, לימון והל ואז מפציעים באופן מתוחכם תווי האמצע בדמותם של ורד, זעפרן, עור וסיפראול. תו הסיפראול החזק לא נעלם כל-כך מהר, הוא מתמהמה ונמשך גם לתווי הבסיס ויוצר מעטפת של שיתוף פעולה אקטיבי, סינרגיה, הפועל על הסנדלווד, פצ'ולי, וניל, מאסק, אוד וכמובן על הענבר. מאגד את כולם ויוצר ארומה מדהימה, ללא רבב שבמקום להדגיש כל תו בנפרד, הסיפראול לוקח את הייחודיות של כל תו ובונה איתם את תו הבסיס הנפלא הזה.
סנן על ידי
הצג בעמוד

לורן מזון אמברה בוהמה - Laurent Mazzone Ambre Boheme 100ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Ambre Boheme בושם יוקרה של Laurent Mazzone
₪ 1,500.00 ₪ 900.00

פורט ומנלה אמבר אבסולוטלי - Fort & Manle Amber Absolutely - בושם יוניסקס מקורי

בושם Amber Absolutely בושם נישה של Fort & Manle ניחוח אמבר ופירותי עשיר. מתאים לכל עונות השנה, בושם יוניסקס מוחלט שיתאים לכל אחד ולכל מקום.
₪ 1,050.00 ₪ 640.00

פרגרנס דו בויס ולווט אמבר - Fragrance Du Bois Velvet Amber 100ml Parfum - בושם יוניסקס מקורי

בושם Velvet Amber בושם נישה של Fragrance Du Bois
₪ 1,300.00 ₪ 1,100.00

רוז'ה אמבר אאוד - Roja Amber Aoud Parfum 100ml - בושם יוניסקס מקורי

בושם Amber Aoud בושם יוניסקס של Roja
₪ 3,550.00 ₪ 2,770.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display