חיפוש

ניחוחות ערער

בשמי יוקרה ערער (יוניפר)

פירות הערער מוסיפים התלהבות ועדינות לניחוחות בשמים. לערער יש נגיעה של ארז ומרירות, אך לחלוטין מרעננת וחזקה, לכן, בדרך כלל משתמשים בערער במינונים קטנים. את הפירות קוצרים משיח נמוך, דומה לעץ לאחר הבשלה של 3 שנים בממוצע כשאלה מפיצים את הארומה המיטבית שלהם. הערער הוא צמח מרפה המשמש להקלה בכאבים של דלקות שונות בגוף. זה בלתי נמנע להרגיש הקלה ורעננות משכרת כשמריחים את הערער בבשמים בו הוא נוכח.

Fragrance Du Bois Siberian Rose

בושם Siberian Rose
עם תמונה רחבה וברורה של מרחבי סיביר הקפואים והמושלגים, בושם זה מורכב מפרחים לבנים שמקושרים לורד הסיבירי הלבן. הבושם פותח עם תווים עליונים פירותיים שמורכבים מקינמון, ערער, אגס ופלפל ורוד. המסע הפרחוני מתחיל כעת בתווי האמצע עם ילאנג ילאנג, ורד לבן וטוברוז. נגיעה עשירה של עור מעוררת זכרונות של המרחבים הפראיים של סיביר ויוצרת אווירה טבעית מדהימה.

Memo Paris Ilha Do Mel

בושם בושם Ilha Do Mel
שם הבושם שפרושו: "אי הדבש" הוא המקום המושלם לטבול את הנשמה בחלומות טעימים. הדבש הזה, הוא עוצמתי כל-כך שקשה לעמוד בפיתוי ולא לתת לריח לשאת אותך. איריס אצילי נטמע בגרדניה עשירה ופריחת תפוז נחשקת, כמובן, גם נגיעה של יסמין וערער כדי להעצים את תחושת הסיפוק הטעימה. תו בסיס עם וניל נותן תחושה קרמית ומענגת אבל לא כבדה מידי כדי להסתיר את הקסם הפרחוני המתוק של התווים שמעליו. זה הזמן לצאת לטיול באי הדבש הקסום ולהנות מכל העונג הזה.

Floris London 1976

בושם Floris London 1976
ניחוח ארומטי ויוניסקס של תווים עציים שונים. הבושם פותח עם ניחוח הדרי ומעודן של ברגמוט ולימון סיציליאני. פלפל שחור מופיע כעת, מוסיף חוזק להתחלה המתונה וההדרית של התווים העליונים.ענבר עדין מאוד, פצ'ולי ומאסק מוסיפים לחמימות ולקצוות כהים של הבושם. לאחר שקיעת ההדרים, ערער ברור מתקדם לחזית שיחד עם הוטיבר קובעים את גבול היכולת של הבושם להתגמש. בבסיס, פצ'ולי ענבר ומאסק עוטפים את הערער והוטיבר שעוד ישנם בלי לגרום לשום תו לאבד מהיחודיות שלו.
סנן על ידי
הצג בעמוד

אילה דו מל מבית ממו פריז - Ilha do Mel by MEMO Paris 75ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

MEMO Paris Vaadhoo בושם יוקרה
₪ 1,100.00 ₪ 800.00

פלוריס 1976 - Floris 1976 100ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם 1976 בושם יוניסקס של Floris
₪ 900.00 ₪ 550.00

פרגרנס דו בויס סייבריאן רוז - Fragrance Du Bois Siberian Rose 100ml Parfum - בושם לאישה מקורי

בושם Siberian Rose בושם נישה של Fragrance Du Bois
₪ 1,300.00 ₪ 1,000.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display