חיפוש

ניחוחות קפה

בשמי יוקרה - ניחוחות קפה

אמנם המשקה המוכר לכולנו, הקפה, כבש את העולם בנונשלנט, אך ההגעה של הניחוח לעולם הבשמים לא היה קל כלל וכל. הרצון היה קיים, אבל במציאות, קשה מאוד לעבוד עם קפה. על מנת לייצר תו של קפה, רוקחי בשמים השתמשו בקפה אבסולו, הקפה האמיתי, הבוסר, היישר מהעץ, ללא שום התערבות כימית או כיוצא בזה. הם הוציאו את התמצית על-ידי שריפת חומר הגלם, הזרעים והתיכו אותם.

החומר שיוצא הוא נוזל צמיגי שייחודו הוא בעמידות שלו מפני נזקי חום שונים וניתן לאחסן אותו בקלות ולשמר את אותו ניחוח שמדגדג את בלוטות הטעם שלנו, ועכשיו גם את חוש הריח שלנו.

בכל מצב צבירה, כזה או אחר, הקפה מקסים את האף שלנו עם התווים המורכבים והמעוררים שלו.

הקפה בכללי, תורם להפצת הארומה באוויר, לא משנה איזה תו מתלווה אליו.

Kilian Intoxicated

משכר באופן בלתי מוסבר, עם הרצון העז לכוס קפה עם הל ירוק שהולכים יד ביד ליעד שהשתוקקנו לו, לתשוקה לקפאין, לחום שהוא מעניק. להוסיף לתחושה המייגעת הזו, קינמון חזק בוקע ואגוז מוסקט מהפנט מפציע. בבסיס הפירמידה, כמו בתחתית של כוס פורצלן יוקרתית, מונחת לה בשלווה שכבה עדינה של קרמל מתוק ונעים. וניל מוסיף למתיקות ולארומה הכללית חסר הפשרות והמדהימה הזו.

Xerjoff Golden Dallah

המהדורה המיוחדת הזו של Xerjoff לוקחת את ההשראה שלה מנקודות זמן שונות בתקופת הסחר בקפה. בושם זה, Golden Dallah מקבל את ההשראה שלו מתרבות הקפה הערבית, למען האמת, "Dallah" הוא שם של קפה ערבי מסורתי. צירוף תווים שונים כמו קפה טרי, קקאו, טונקה ואגוזי לוז מרעננים את חוש הריח ובעת פריצת הורד הקמבודי לאוויר, התחושה נהיית משכרת לחלוטין. אחד מניחוחות הקפה המעניינים והמיוחדים, מפתה בעדינות ומצית את הלהבה של הנשמה שלנו.

L’Artisan Parfumeur Noir Exquis

שלא כמו בשמים מזרחיים אחרים, Noir Exquis לוקח חלק באחד מהמקומות הרומנטיים בעולם. מקום מפגש בין שני אנשים מיועדים במאפייה צרפתית מיוחדת עם ממתקים, עוגות ומטעמים שונים. בושם זה הוא לגמרי בושם מענג של ערמונים מסוכרים, תפוז מצופה מתיקות וסירופ מייפל. ישנו גם את אותו ריח משכר של ארומת קפה שבעת המפגש בין שני אנשים אלו, ישנו מקום בעולם שיורה זיקוקים לכבודם, להנציח את אותו הרגע לעד.

Liquides Imaginaires Belle Bete

מהבשמים העשירים בתווים של Liquides Imaginaires. על פניו עיקרו של הבושם הוא ענבר ותבלינים. התווים העליונים פותחים עם אגוזי לוז, פלפל צ'ילי ופרחים שונים, כמו איריס, זעפרן ומרווה. הבושם מתחזק בתווי האמצע שלו עם קשמיר, וטיבר, קפה ופצ'ולי. אלה נותנים תווים עציים וחריפים יותר, והקפה כמובן, מעצים את הארומה כמו שרק הוא יודע לעשות. לבסוף, בבסיס, הבושם מקבל גוון של עור ותווים חייתיים שונים ומעניינים, יחס עם מאסק שחותם את הניחוח המעניין הזה. זהו בושם שעל פניו נשמע עמוס מידי בריחות, אבל ההתפתחות שלו מובדלת ומובחנת.
סנן על ידי
הצג בעמוד

לארטן פרפומר נויר אקסקוויז - L'Artisan Parfumeur Noir Exquis 100ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Noir Exquis בושם יוניסקס של L'Artisan Parfumeur
₪ 900.00 ₪ 740.00

ליקווידס אימג'יניירס בל בט - Liquides Imaginaires Belle Bete 100ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Belle Bete בושם יוניסקס של Liquides Imaginaires
₪ 1,150.00 ₪ 750.00

מאסק מילאנו מדליין - Masque Milano Madeleine 35ml E.D.P - בושם לאישה מקורי

בושם Madeleine בושם נשים של Masque Milano
₪ 600.00 ₪ 580.00

קיליאן אינטוקסיקייטד - Kilian Intoxicated 50ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

קיליאן אינטוקסיקייטד Intoxicated
₪ 1,400.00 ₪ 890.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display