חיפוש

ניחוחות שמבטיחים הרגשה קייצית בחורף

יש הטוענים שבשמים מסוימים צריכים להיות בשימוש רק בקיץ - הקלילים, בעלי ניחוח הדרים בעיקר - וכי אנחנו צריכים לשמור את הניחוחות הכבדים, המפוארים יותר עבור עונת החורף. אבל האם "עובדה" זו עדיין נכונה ...?

בושם של קלווין קליין לגבר ולאישה

אין ספק, במזג אוויר חם את עלולה למצוא שהניחוח שלך נראה "חזק" או יותר דומיננטי. החום גורם לתווי הניחוח להתפתח על העור מהר יותר ולפרוח סביבך בגלים ריחניים. זו בדיוק הסיבה שמותגים לפעמים מציעים גרסאות קלילות של הבשמים הכי נמכרים שלהם בעונת הקיץ. ואכן, יש אנשים שמעדיפים ניחוחות כבדים ורגועים יותר בחורף - אבל זה אינדיווידואלי לחלוטין. כך יוצא שיש בשמים לגברים שנמכרים בעיקר בעונה מסוימת ובשמים לנשים באים לידי שימוש בעונות מתחלפות של השנה. 

בשמים של אקווה די פארמה

באופן כללי כל אחד משתמש בבושם שהוא רוצה בזמן שהוא רוצה. לראייה, להרבה אנשים יש כמה וכמה סוגי בשמים בו זמנית. אבל אף פעם אל תתנו לאף אחד להגיד לך באיזה בושם להשתמש ומתי - פשוט לעשות מה שמרגיש נכון עבורך. כמו אומרים: "כללי ריח" נועדו להישבר, אז פשוט עקבו אחרי האף שלכם...

אנו מוצאים שהחורף הוא הזמן המושלם כדי לרענן את החושים שלנו ולנסות מחדש את הניחוחות שאולי לא ממש הסתדרנו איתם בקיץ - מזג אוויר קריר ואקלים יבש יותר גורם לעור להגיב בצורה שונה לחלוטין, אז למה לא לנסות כמה ניחוחות שבעבר ביטלנו לחלוטין?

בושם קלואה לאב סטורי לנשים

בזמן שאתם בודקים את הנושא הזה - כדאי לחפור באוסף הבשמים "האביביים" וה"קיציים" שלכם שאתם אוהבים ולראות איך הם מתבשמים על העור בזמן חורפי זה של השנה. בדיוק כמו שהרבה בשר ומלאי אינסופי של שוקולד יכול לגרום לנו לפעמים להשתוקק לסלט טרי, כדאי לנסות את הניחוחות הקלילים והאווריריים לשינוי בשימושי הריח מדי פעם.

בושם אנג'ל של מוגלר לאישה

 

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display