חיפוש

סט יוקרתי שיאפשר לך לבחור במקוון את הניחוח שאת מעוניינת בו

מציאת ניחוח חדש עלולה להפוך לחוויה מתסכלת ממש. אבל מגיע הזמן בחייו של כל חובב או חובבת בישום שהיא או הוא מעוניינים לרכוש את הניחוח הגדול הבא שלהם. אלא שלפני שאת או אתה ממהרים להתחייב לרכוש בושם מקוון במחיר מציאה, כדאי שנהיה קצת אמיתיים. בסופו של דבר גם אם הציעו לכם את המבצע הטוב ביותר און ליין, נשאלת השאלה: למה לא לבדוק את השטח קודם? למה לא להתנסות עם הבושם הזה. אז איך אפשר לעשות זאת? פשוט מאוד, באמצעות סט יוקרתי של דוגמיות ריח.

בימינו, ישנם אינספור ריחות חדשים וראויים לשימוש אולם רגע לפני שתתחייבו לאחד מהם, ואולי אפילו תשלמו עליו משכנתא קטנה, ובמיוחד מפני שיש כל כך הרבה אפשרויות החל מבשמים מסורתיים בקופסה וכלה בניחוחות נקיים קטנים. הצעתנו היא לבדוק את הסחורה קודם. תודו, ככלות הכל די קשה לקנות בושם באופן מקוון במידה ואתם לא מכירים אותו, ואם לא הנחתם אותו על העור שלכם קודם לכן.

ריח בלתי נשכח

בהתחשב בעובדה שריח הוא התחושה שהיא הראשונית והחזקה ביותר שלנו הרי שיכול להיות שתשכחו המון דברים אבל לעולם לא תשכחו ריחות. בושם יכול להיות משהו שמסעיר את הרגשות, גורם לכם להרגיש כמו האני הכי טוב שלכם או האני שאתם רוצים להיות באותו יום - שמח, מופנם, שקט, מוזר, גברי, נשי, פלרטטני, סקסי או כל דבר אחר. אין ספק כי ריח הוא זיכרון ורגש. ריח הוא חוט קשיח ישר לכל מה שחוויתם או הרגשתם - הוא מפת הדרכים הרגשית לחייכם. לכן אין טעם או שיקול דעת טוב בבושם.

ולפיכך למצוא ריח שמדיף טוב עבורכם על סמך טעמם של אנשים אחרים, הוא פעולה קשה. דווקא מאחר וריח הוא משהו מאוד אישי הרי שקשה לנו  להגיע להערכה והבנה אמיתית של מה שאנחנו באמת אוהבים ומה הוא גורם לנו להרגיש. לחקור ריח, למצוא את מה שאתם אוהבים, את מה שאתם שונאים, מה גורם לכם להתרגש, גורם לכם להרגיש חם ובטוח זו חוויה שאין כמותה.

דוגמיות לפי בחירה

זוהי הסיבה העיקרית איפוא שהחלטנו לרכז כמה מהבשמים הטובים ביותר מסוגים שונים לתוך סט יוקרתי. דוגמאות הבושם הללו הן בהחלט מקום טוב להתחיל בו.היתרון בו הוא שניתן לרכוש בסכומים קטנים מגוון בשמים ואין צורך לרכוש בקנייה עיוורת בשמים יוקרתיים מבלי להכיר אותם. ברגע שאתם יודעים באיזה בושם אתם מעוניינים ההחלטה שלכם תהיה הרבה יותר קלה.

תוכלו לבחור כאן את כמה מהשמות המועדפים ביותר בתחום בשמי הנישה כמו  קיליאן, קסרג'וף,  או לחילופין נסומטו, קורקג'אן, מרלי, טיזיאנה, טרנזי. כן כל סוגי הבשמים מציעים כאן ערכה לגילוי הבושם ואלו ארוזות בתוך סט יוקרתי. זוהי ללא ספק דרך נהדרת לחקור שורה של ניחוחות שלא בטוח שהיינו מחליטים לרכוש הן בשל המחיר, והן בשל העובדה שאיננו בטוחים שהבושם הזה יתאים לנו.

כמובן שלסט הזה יש יתרון נוסף והוא, לתת לנו את האפשרות להשתמש בכל יום או בכל תקופה בניחוח אחר, ובכל פעם להיות משהו אחר. אפשרות שמן הסתם לא היינו מנצלים במידה והיה מדובר בניחוחות שמגיעים בגודלם המקורי. שהרי מדובר בבשמים יקרים שרובנו לא מחזיקים על המדף יותר משניים או שלושה מהם. בנוסף, כולנו גם יודעים שיש בשמים שמתאימים לתקופות שונות של השנה ולשעות שונות ביממה, והסט הזה מאפשר לגוון.

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display