Поиск

משלוחים

אספקת המוצרים

 

 שיטת משלוח זמני הגעה עלות
 נקודות איסוף UPS 24-48 שעות חינם
משלוח עד הבית (ראה תקנון) 3 ימי עסקים 15 ש"ח
 (ראה תקנון) משלוח מהיום למחר עד הבית מהיום למחר 20 ש"ח
משלוח מהיום להיום עד הבית (ראה תקנון) מהיום להיום 30 ש"ח 1. החנות תדאג לאספקת המוצר או השירות הנרכש באתר, לכתובת בישראל, תוך המועד הנקוב בדף רכישה של המוצר, אלא אם צוין מפורשות אחרת.
 2. החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לכל איחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

 

א.      כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חירום ונזקי טבע.

ב.      שביתה או השבתה אצל הספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

ג.       כל סיבה אחרת שאינה בשליטת החנות או הספקים.

ד.      במקרה של משלוח חינם, כל עיכוב ו\או אי הגעה של המשלוח ללקוח - הלקוח לא יפוצה ולא יינתן פיצוי.

 1. זמני המשלוח המצוינים אינם כוללים את יום ביצוע התשלום עבור ההזמנה.
 2. שיטות ההובלה אינן כוללות את כל היעדים וכן ישנם יעדים חריגים הדורשים תוספת מחיר להובלה. לכן, לפני ביצוע ההזמנה יש לבדוק את היטב את מקום היעד המבוקש.
 3. שיטות ההובלה אינן מייצגות את זמני הגעת הטובין ליעדם עבור אזורים חריגים המופיעים מטה. לכן, מומלץ מאוד לבדוק האם מקום היעד המבוקש נכלל כאזור חריג.
 4. משלוח עד הבית באמצעות שליח: אספקת המוצר/ים תיעשה תוך 5 ימי עבודה (לא כולל שישי שבת ערבי חג וימי חג) (למעט אזורים חריגים המפורטים מטה.)עלות משלוח זה הוא -15 ₪. החנות רשאית לשנות את דמי המשלוח ללא כל הודעה מוקדמת.
 5. משלוח לנקודת איסוף UPS -בחינם: אספקת המוצר/ים תיעשה תוך 48 שעות-יומיים ימי עבודה (לא כולל שישי שבת ערבי חג וימי חג) מרגע השלמת התשלום המוקדם, לא כולל יום ההזמנה. (למעט אזורים חריגים המפורטים מטה). 
 6. משלוח מהיום למחר בעלות 20 ש"ח לכל רחבי הארץ למעט אזורים חריגים.
 7. משלחח מהיום להיום בעלות 30 ש"ח באיזור גוש דן בלבד.
 8. תינתן אפשרות למשלוח גוביינא שבו משלמים על המוצרים במזומן לשליח. תוספת עבור משלוח זה הוא 15 ש"ח והוא תקף רק בבחירת משלוח עד הבית. על הלקוח להכין סכום מדוייק.
 9. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.
 10. במקרה ובמידה שהמוצרים יוחזרו אלינו ע"י חברת המשלוחים בשל פרטים מוטעים שנמסרו ו/או כתובת שגויה ו/או אי-דרישה של החבילה בידי הנמען, תתאפשר שליחה חוזרת של המוצר\ים לכתובת חדשה שיספק המשתמש ובחיוב נוסף של דמי משלוח בהתאם לסוג המשלוח שיבחר המשתמש ולפי תעריף אותו סוג משלוח באתר באותו יום. בכל מקרה משלוח חוזר יחויב בתשלום, גם אם המשלוח הראשוני היה ללא תשלום.
 11. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם ללקוח בגין כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או שירות – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 12. זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, ימים א-ה. לא כולל שישי שבת, ערבי חג וימי חג.
 13. זמני אספקת המוצרים (עבור משלוחים עד הלקוח בלבד) לאילת ויישובי הערבה עד 14 ימי עבודה, ליישובי הנגב עד 7 ימי עבודה, לאזור יהודה, שומרון ובנימין - יהיו ארוכים מהמצוין בדף המכירה – עד 7 ימי עבודה.
 14. התקנון של רשות הדואר או של כל גוף אחר המבצע את ההובלה והאספקה של המוצרים או השירותים יחול על כל אספקה / הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב כל מציע.
 15. יובהר כי מקום ביצוע העסקה לכל דבר ועניין ייחשב כמקום מושבה של החנות, גם במקרה בו בחר הלקוח לקבל את המוצר בדואר או באמצעות שליח.
 16. במקרה של הובלה חריגה או משלוח מחוץ לישראל החנות ו/או הספקים יהיו רשאים לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה.
 17. דמי המשלוח לישובים מרוחקים עלולים להיות גבוהים מדמי המשלוח המצוינים בדף המכירה ויימסרו ללקוח טרם החיוב באותה עת.
 18. זמני הגעה לאזורים חריגים (עבור משלוחים עד הלקוח בלבד):

א. עד 3 ימי עבודה - מושבים/קיבוצים/מצפים, טבריה, עוספיא, דליית אל כרמל, עתלית, ניר עציון, ניר הוד, צרופה, כרם מהר''ל, (סובב כביש 4), טבריה, קריית שמונה, סובב בית שאן, סובב מנרה, סובב ראש הנקרה, רמת חובב בנגב.

ב. עד 7 ימי עבודה -  רמת הגולן, הרמה הצפונית, ישובים בנגב הדרומיים לבאר שבע + אילת.

18. זמני המתנה לאיסוף: חנויות - 4 ימים. לוקרים: 48 שעות. לאחר הזמן המצויין המשלוח יוחזר אלינו חזרה והלקוח יחוייב בגין עלות משלוח בסך 30 שח.

19. משלוחי איסופים של חברת UPS, במקרה שנקודת האיסוף תהיה סגורה מכל סיבה שהיא, חב' המשלוחים רשאית לשלוח את המשלוח לנקודת האיסוף הקרובה.

 

 

Фильтры
Sort
display