מדיניות פרטיות

איסוף מידע

 

  1. בעת ביצוע הרכישה באתר החנות, פרטי המשלם נקלטים במערכת באופן מאובטח (כגון: שם פרטי, מס' ת.ז, כתובת, אי-מייל, טלפון, מס' כרטיס אשראי וכו'). פרטי האשראי חסויים ומוצפנים במערכת. המידע האישי נשמר במערכת תחת אבטחה (כולל הצפנות, דפים מאובטחים (SSL) ותו כנות נגד וירוסים).
  2. המידע משמש אך ורק לצורך ביצוע העסקה עבור ההזמנה שבוצעה דרך האתר. פעולה זו כוללת ביצוע סליקה באמצעות חברות האשראי, מסירת המוצרים באמ צעות משלוח לכתובת היעד. המידע לא מועבר לצד שלישי למעט חברות הסליקה (חברות אשראי).
  3. האתר עושה שימוש בקבצי cookies על מנת לשפר את חווית הגלישה באתר וכן להפיק א ת המיטב עבור הלקוחות שביקרו באתר. אם אינך מעוניין לשתף קבצי cookies תוכל לבצע חסימה על ידי הדפדפן שברשותך.
  4. בעת רישום הלקוח לחשבון האתר, הלקוח מזין את פרטי כתובת האי-מייל ואת פרטיו האישיים. שימוש בכתובת האי-מייל נועד לצורך זיהוי ומניעת מתקפות סייבר על האתר . כמו כן, אמצעי תקשורת זה מאפשר קבלת עדכונים עבור מבצעים, מוצרים חדשי ם, אישורי הזמנה, אימות משתמש, או כל צורך אחר אשר דרוש לתפעול האתר מול המשתמש.
  5. ניתן לשנות את הפרטים האישיים בכל עת, על ידי הזנת שם המשתמש והסיסמא. אם נתקלתם בבעיות נא צרו קשר באמצעות המייל שלנו: lovenmour@gmail.com .
  6. יתכנו שינויים במדיניות הפרטיות שלנו, נשתדל לפרסם אודות השינויים.
  7. בעת שימוש באתר המשתמש \ הלקוח מודע לכל הקשור לאיסוף המידע שהזין באת ר ובכך הוא מסכים למדיניות הפרטיות של האתר.