Поиск

Условия использования

תקנון כללי

 

 1. ברוכים הגולשים לאתר המכירות של  לובן מור בע"מ- אתר הקניות הוירטואלי (להלן: "האתר" או "החנות").התקנון מנוסח בלשון זכר, אך פונה לנשים ולגברים כאחד.
 2. באתר מופעלת זירת המכירות המציעה ללקוחותינו מגוון רחב של מוצרים מאת מיטב המותגים במחירים אטרקטיביים ובתנאים מיוחדים.
 3. גלישה באתר, כניסה אליו או שימוש בשירותים המוצעים בו, מבטאת ומהווה הסכמה מצד הלקוח לתנאי תקנון זה, והם יחולו על כל פעולה שבוצעה או תבוצע באתר. אם הגולש אינו מסכים לתנאי השימוש, כולם או חלקם, הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר.
 4. השימוש במידע, בנתונים ובפרטים המובאים באתר זה, הינם על אחריותו הבלעדית של המשתמש. האתר אינו מבטיח את מידת הדיוק של הנתונים והפרטים שבאתר, לא את שלמותם, לא את עדכניותם ולא את מידת התאמתם לצרכי ולנתוני המשתמש.
 5. האתר שומר לעצמו הזכות לשנות מעת לעת על פי שיקול דעתו הבלעדי של מי מטעמו ו/או מי ממפעיליו את מגוון המוצרים, המחירים (לרבות בגין הוצאות משלוח) ותנאי התשלום. 
 6. החנות שומרת לעצמה זכות לשנות את כללי התקנון ללא הודעה מוקדמת.
  באתר יכולים להופיע קישורים לפרסומות ולאתרים אחרים. החנות אינה נושאת באחריות לתוכן המופיע בהן.
 7. החנות שומרת לעצמה זכות לסרב למכור מוצר/ים או להעניק שירותים לפלוני ללא הודעה מוקדמת וללא הסבר.
 8. מפעיל האתר יהיה רשאי לסגור את האתר או לבטל שירותים או לצמצמם.
 9. המחירים המוצגים באתר הם לרכישה באתר בלבד.
 10. כל הסכומים והמחירים המוצגים בדפי המכירה השונים כוללים מע"מ אלא אם צוין אחרת. החנות רשאית לשנות את המחירים בכל עת ללא התראה מוקדמת מראש.
 11. האתר מצהיר בזה כי הוא אינו היבואן הרשמי של המוצרים המופיעים בו אלא הוא יבואן מקביל, ותיתכן רכישה מיבואנים מקומיים.
 12. הנך מחויב לאמת ולבדוק כל נתון, מידע, תוכן או חישוב שקיבלת בעת השימוש באתר ואינך רשאי להסתמך עליו. מפעילי האתר עובדיהם ונושאי המשרה בהן, לא יישאו ולא יהיו אחראיים לכל סוג של הפסד, אובדן או נזק, אם במישרין ואם בעקיפין, אשר עלול להיגרם משימוש במידע המופיע באתר, מהשמטת מידע, ממידע שאינו שלם, אינו מדויק או טועה.
 13. התכנים באתר נועדו לשימושו האישי של המשתמש בלבד, ואין לעשות בהם שימוש אחר כלשהו, לרבות שימוש מסחרי. אין להעתיק, לשכפל  ו/או להדפיס תכנים כלשהם מהאתר לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, בלא קבלת הסכמתה של החנות, בכתב ומראש.
 14. המשתמש מצהיר בזאת, כי הוא יודע שהשימוש באתר כרוך בסיכונים רבים, הן בגלל הטכנולוגיה הכרוכה בכך והן בגלל גורמים אנושיים הפועלים באמצעות האינטרנט.
 15. החנות רשאית לפנות אל הלקוח בדואר אלקטרוני, בכתב או בעל פה, בכל מידע בדבר מבצעים באתר ו/או בדבר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב, לפי שיקול דעתה.
 16. חשוב להבהיר כי ההרשמה לאתר מהווה אישור מצד מבצע הפעולה להיכלל ברשימת לקוחות החנות, אשר נמנים על תפוצת הדיוור הישיר של האתר.
 17. כחלק מהשירות שלנו אנחנו מעניקים דירוג למוצרים. הדירוג הוא להמלצה בלבד ומתבסס על המלצות קונים והמלצות מרחבי רשת האינטרנט. האתר, החברה והעובדים אינם לוקחת אחריות.

 

הזמנות ומכירות

 

 1. רשאים להשתתף ברכישת מוצרים בני 18 ומעלה, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל. 
 2. תנאי מוקדם לתוקף רכישתו של משתתף בקנייה, הוא אישור חברת כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין לעסקה ולגביה.
 3. את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך ו/או באמצעי תשלום אחר אם צוין באתר. חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר ביצוע הפעולה
 4. כדי להבטיח הזמנה תקינה עליכם למלא את כל המבוקש בטופס ההזמנה המופיע באתר בצורה תקינה ומדויקת. טרם ביצוע הזמנה של מוצר או שירות (להלן: "הזמנה") תינתן האפשרות לבצע הרשמה לאתר באמצעות בחירת שם משתמש וסיסמא. בנוסף יש להקליד פרטים בסיסיים, כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון,  שם חברה ופרטים נוספים, אם וככל שידרשו.
 5. ביצוע הזמנה אפשרי מיד לאחר מילויי הנתונים בטופס המצוי באתר. הכול בהתאם למלאי המוצרים בחנות. אחריותו של הקונה היא למסור את הפרטים המלאים והנכונים. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז- 1977 והעושה כן צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
 6. אישור על ביצוע הפעולה יישלח ללקוח באמצעות הדואר האלקטרוני. אישור זה אינו מחייב את הספק לספק את המוצרים שהוזמנו, והוא רק מעיד שפרטי הרכישה נקלטו במערכת.
 7. רק לאחר שהחברה תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור מחברת האשראי לביצוע הרכישה תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת בתנאי שהם מצויים במלאי. ייתכן והלקוח יתבקש להמציא צילום תעודה מזהה, כגון: תעודת זהות, רישיון נהיגה, דרכון, על מנת לאמת את העסקה ואת הנתונים שנמסרו על ידי הלקוח. החברה תהא רשאית לשמור את הנתונים להמשך בירורים עתידיים.  
 8. המידע הנמסר על ידך באתר נועד לשימוש בלעדי של מקור טכנולוגיות ולצורך השימוש באתר, וישמר במסגרת מאגר מידע על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981. הסכמתך לתנאי השימוש מהווה הסכמה להכללת המידע במאגר כאמור. החנות מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה, באמצעים העומדים לרשותה, כדי לשמור על ולסכל פגיעה אפשרית בפרטיות המידע שנמסר על ידך, אך עם זאת, אין בידיה לשלול שיבושים באופן מוחלט והיא לא תישא בכל אחריות עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים שיגרמו כאמור.
 9.  אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, מחירם או בכל פרט אחר,יהיה המוכר ו/או הספק רשאים לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין הצעתך שבוטלה.
 10. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, ולא יהיה בידי הספקים להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך ו/או במקרה שהמוצרים יחזרו לחנות עקב פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.
 11.  בכל עסקת רכישה באתר המבוצעת באמצעות מערכת סליקה PAYPAL תיתכן גביית עמלה (אחוז מסוים מסך ההזמנה) שתיגבה בנפרד מעלות המוצרים (ו\או המשלוחים). תוספת המחיר תופיע בסוגריים בשיטת התשלום. 
 12. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

א. במקרה ואזל המלאי מהמוצר המוצע ו/או אי קבלת אישור מחברות האשראי.

ב. נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצרובין אם בתיאור המוצר .

ג. ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעהמהגולשים באתר להשתמש      
   באתר באופן תקין .

ד. במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה ,
    איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .

13. הזמנות שיתבצעו בימים (מיוחדים) שיפורטו למטה לא יכללו כיום עבודה עבור  ימי משלוח. להלן הימים שאינם נחשבים כימי עבודה: שישי, שבת, ערבי חג, יום טוב (ראש השנה, סוכות, שמיני עצרת, פסח, שמיני של פסח, שבועות, פורים), ימי צום (יום כיפור, ט' באב).

14. אם ובמידה אזל המוצר בשל סיבה כלשהי האתר יעשה כל שביכולתו על מנת לספק מוצר הקרוב ככל הניתן למוצר אשר הוזמן, על פי מידת האפשר באותה רמת המחיר, לפי רצון הלקוח. באם הלקוח מחליט לבטל את העסקה אנו נבטל אותה ללא דמי ביטול עסקה.

15. לא תתאפשר החזרה\החלפה לבושם טסטר לאחר הגעת המוצר ללקוח.

 

 

מבצעים

 

 1. כל המבצעים הם עד גמר המלאי או עד תאריך שנקבע מראש, וניתנים להפסקה באופן חד צדדי בכל עת ע"י הנהלת האתר.
 2. מבצעים, כגון : הטבת יום הולדת, קרם במתנה, משלוחים עד הבית בחינם נתונים להחלטת בעלי האתר לגבי אספקה, זמן המבצע, התנאים שבגינם ניתן לקבל את ההטבה/מתנה/מבצע. אין התחייבות בכל מקרה להעניק את ההטבה המגיעה.
 3. לובן מור בע"מ רשאית לעצור או לשנות את המבצעים בכל רגע.

 

 

ביטול עסקה

 

 1. הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981.
 2. ניתן לבטל רכישת המוצר בכל עת ממועד ביצוע ההזמנה ועד לתום 14 יום ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר, על-ידי משלוח הודעת ביטול בכתב למחלקת שירות לקוחות בדואר אלקטרוני לכתובת lovenmour@gmail.com או בדואר רשום לכתובת הנחל 23 קרני שומרון. דמי ביטול הינם 5% מעלות המוצר או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם ע"פ תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010. הוצאות ההובלה של המוצר חזרה באחריות ובמימון הלקוח בלבד.
 3. לאחר ארבע עשרה ימים אלו לא ניתן יהיה לבטל את הרכישה.
 4. במידה והלקוח התלונן על מוצר פגום שהוחזר ו/או הוחלף והסתבר שהמוצר תקין, הלקוח יחויב בעלויות משלוח וטיפול.
 5. הזמנת מוצרים שהוזמנו מחו"ל במיוחד עבור לקוח לא ניתנת לביטול.
 6. לחנות עומדת הזכות לתבוע את הצרכן בשל נזק למוצר המוחזר ו/או ירידת ערך למוצר.
 7. ניתן יהיה להחזיר את המוצר באמצעות דואר ישראל, בדואר רשום בלבד או בהגעה לכתובת פעילות האתר. 
 8. המוצר יגיע בשלמותו (שלם וללא פגע), מבלי שהוצא מאריזתו המקורית ו/או בוצע בו שימוש כלשהו.
 9. במקרה של אישור מנהל להחזרת מוצר פתוח/משומש, הביטול יהיה כדלהלן ובכפוף להחלטת החנות:א. חיוב של 35% משווי עסקת מכירת הבושם עבור שימוש קל.ב. חיוב של 70% ומעלה משווי עסקת מכירת הבושם עבור שימוש רב.ג. שימוש מוגבר מאוד לא יוחזר.
 10. במקרים של ביטול עסקה ללא סיבה מצדקת על מהות הביטול הלקוח יחוייב בנוסף על הפרשי עלות משלוח כפי שיפורט להלן:

א. אסופים : השלמת עלות ל 30 שח.

ב. משלוחים מהירים: השלמת עלות ל 30 שח.

 

פרטיות

 

 1. בעת ביצוע הרכישה באתר החנות, פרטי המשלם נקלטים במערכת באופן מאובטח (כגון : שם פרטי, מס' ת.ז, כתובת, אי-מייל, טלפון, מס' כרטיס אשראי וכו'). פרטי האשראי חסויים ומוצפנים במערכת. המידע האישי נשמר במערכת תחת אבטחה (כולל הצפנות, דפים מאובטחים ותוכנות נגד וירוסים).
 2. כאמצעי הגנה נוסף, מתבצעת בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל קניה וקניה, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי . המידע משמש אך ורק לצורך ביצוע העסקה עבור ההזמנה שבוצעה דרך האתר. פעולה זו כוללת ביצוע סליקה באמצעות חברות האשראי, מסירת המוצרים באמצעות משלוח לכתובת היעד. המידע לא מועבר לצד שלישי למעט חברות הסליקה (חברות אשראי).
 3. ניתן לשנות את הפרטים האישיים בכל עת, על ידי הזנת שם המשתמש והסיסמא. אם נתקלתם בבעיות נא צרו קשר באמצעות המייל שלנו:lovenmour@gmail.com.
 4. יתכנו שינויים במדיניות הפרטיות שלנו, נשתדל לפרסם אודות השינויים.
 5. כל הפרטים האישיים של הלקוח לא ימסרו לצד ג'.

 

 אחריות

 

 1. על הלקוח לבדוק את המוצר/ים בעת הקבלה ולדווח לחברה באופן מידי (תוך 24 שעות מרגע קבלת המשלוח) על כל פגם או אי התאמה במוצר והכול בכפוף להוראות חוק המכר. במקרה שהתקבל פריט פגום - יש להציג את החשבונית ונדאג להחליף את המוצר או לחילופין לבטל את ההזמנה ללא דמי ביטול
 2. נפלה טעות קולמוס בתיאור מוצר או שירות כלשהו, לא יחייב הדבר את הספקים ו/או את החנות. תמונות המוצרים המוצגות באתר הן להמחשה בלבד, ואינן מחייבות את החנות.
 3. כל מידע ומיצג המוצג באתר לגבי המוצרים, טיבם ואיכותם נמסרו ע"י הספקים ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של הספקים.
 4. למען הסר ספק, כל המוצרים הינם מקוריים, עברו בדיקות מקיפות של המכס, נקנו על פי חוק. כל דרישה להחזר כספי בגין תביעה על מוצר פגום/מזוייף תיענה בשלילה. אין החנות נושאת באחריות לטיב המוצר.
 5. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא. אחריותה של החנות תוגבל בכל מקרה להחזר כספו של הלקוח.

 

דין ומקום השיפוט    

 

 1. הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית והבלעדית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבית המשפט המוסמך בכפר סבא בלבד.

 

 
Фильтры
Sort
display