חיפוש

ניחוחות ברגמוט

בשמי יוקרה - ניחוחות ברגמוט

ישנם בשפע מיני שמנים שונים שמטפסים במעלה פירמידת הריח של בושם, אבל, הנפוץ ביותר בעולם הבישום הוא הברגמוט - בהחלט ניחוח שצריך להכיר. הברגמוט גדל במרחבי אגן הים התיכון, הוא פרי שגודלו כגודל התפוז אבל צעו דומה יותר ללימון. הכלאה מכוונת של תפוז ולימון יצרה את הברגמוט שלנו. הברגמוט לוקח חלק ניכר בתואר של אחד מהשמנים האתרים הייחודיים ביותר בעולם ההדרים. הברגמוט מקבל נקודות זכות נוספות של ייחודיות בגלל האזור בו הוא גדל. עובדה מעניינת במיוחד היא שהברגמוט הוא למעשה פרי חמוץ, כיאה לפרי שקרוב לפירות ההדר, אך השמן האתרי המופק ממנו דווקא מתוק וזה מקנה לו יכולת להגביר ולשפר את הסביבה אליו הוא מגיע בשלב פירמידת הבושם.

Jo Malone Oud & Bergamot

בושם Jo Malone Oud & Bergamot
כיאה לשם הבושם, שני התווים המרכזיים בו הם אוד וברגמוט. האוד פותח ראשון עם אופי מעושן ועצי, נותן תחושת אווירה של ניחוחות מהמזרח. הניחוח קורן עוד יותר בהגיע תורו של הברגמוט לזרוח ולפעום. בין האוד והברגמוט ניתן להרגיש גם בארז שמוסיף לריח ההדרי המעורר.

Masque Milano L’Attesa

בושם Masque Milano L'Attesa
התו הדומיננטי כאן הוא איריס. יש החושבים שאיריס הוא תו שצריך להתלוות לתו מרכזי מסויים על מנת לקבל הערכת כמו שצריך, אבל כאן, Masque Milano נתנו ביטוי לאיריס לזרוח ולהתמודד עם התווים שנלווים אליו, וזה קורה מצויין. התו המרכזי שהולך יחדיו עם האיריס הוא ברגמוט. הברגמוט נותן תוסף מרענן, מתקתק שתמיד מתבקש. שילוב מצויין. לאחר מכן ניתן להרגיש במתיקות חריפה יותר שבאה מכיוון של ילאנג ילאנג וטוברוז. לקראת שקיעת הבושם, יש רמזים לעור ולתווים עציים.

Atelier Des Ors Pomelo Riviera

בושם Pomelo Riviera
אחד הניחוחות ההדריים המובהקים ביותר. הבושם פותח עם אשכוליות וברגמוט שנותנים את הניחוח ההדרי הראשוני. ארז, סוגר את ההדריות של הבושם בתווים התחתונים. אבל, יש עוד דרך ארוכה לפנינו. נחזור לתווים העליונים, שיסמין מצטרף לחמוציות המסויימת של האשכולית והברגמוט ליצירת איזון מעודן. בתווי האמצע, מלח נותן תחושה אוורירית של שיט בים הפתוח עם בריזת ורדים רעננה ששוטפת את הפנים. לבסוף, כאמור, ארז חותם את פירמידת הבושם.

Nishane Wulong Cha

בושם Wulong Cha
ההדרי והרענן ביותר של Nishane. פותח עם תווים הדריים של ברגמוט, תפוז ומנדרינה שנותנים את הרעננות המנצנצת. תאנה ים-תיכונית ומאסק מעניקים את הבסיס לניחוח. תה וולונג סיני מהפנט במבט חודר.
 
סנן על ידי
הצג בעמוד

אטלייה דה אור פומלו ריביירה - Atelier Des Ors Pomelo Riviera 100ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Pomelo Riviera בושם יוניסקס של Atelier Des Ors
₪ 750.00 ₪ 720.00

ג'ו מלון אינטנס אוד ברגמונט - Jo Malone Oud & Bergamot 100ml - בושם יוניסקס מקורי

בושם Oud & Bergamot בושם בוטיק של Jo Malone
₪ 700.00 ₪ 650.00

ג'ו מלון אינטנס אוד ברגמונט - Jo Malone Oud & Bergamot 50ml - בושם יוניסקס מקורי

בושם Oud & Bergamot בושם בוטיק של Jo Malone
₪ 550.00 ₪ 450.00

טסטר נישאנה וולונג צ'ה - TESTER Nishane Wulong Cha Extrait De Parfum 100ml - בושם יוניסקס מקורי

בושם Wulong Cha נישה של Nishane. בקבוק חדש באריזה פשוטה
₪ 980.00 ₪ 730.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display