חיפוש

ניחוחות ורדים

בשמי יוקרה - ניחוחות ורדים

הורד משחררת את הניחוח שובה הלב והמוכר כשהיא מוכנה להאבקה, אז, בדרך כלל מוקדם בבוקר בתחילת הקיץ, קוצרי הפרחים משחררים את הריח האצור כל-כך הרבה זמן בתוך הפרח. הארומה משתחררת לאוויר הפתוח באווירה מענגת וחלומית. הדעה הרווחת היא שלאורך ההיסטוריה הורד היה אחד הניחוחות המרכזיים שנשים השתמשו בו על עצמן, על הבגדים ואפילו בטיפולי אנטי-אייג'ינג. הורד בבשמים יכול להיות בעל אופי מתוק, פרחוני או אפילו פשוט ריח ורדים טהור ובלתי מוסבר. צריך להריח כדי להבין. כל רוקח בשמים רואה בורד כבעל תפקיד מסויים בסיפור הנפלא שלו הקרוי: בושם.

Widian Hili

הבושם Hili פותח את דלתותיו לקהל הרחב מי שחפץ ליבו להרגיש פרץ רגשות וחזק המדמים את החיים, חריפות המדמה תשוקה ובלבול כמו אושר עילאי. בפתיחה, ברגמוט עשיר וקינמון מגיעים בעוצמה יחד עם תווי פרחים ורודים. ניחוח פירותי עדין לא מאחר לבוא בדמות יסמין וילאנג ילאנג ופרח הטיארה. אי אפשר לעצור באמצע מסע קסום שכזה, פשוט בלתי אפשרי לעמוד בפיתוי של המשך.. עם קוקוס שנותן הרגשה טרופית, וניל וענבר מגיעים וזורחים בחיוך. האווירה יוצרת הסחת דעת לכל מה שמסביב ולא קשור לבושם, כאשר פצ'ולי, טבק וסנדלווד מרחפים כשלישייה נצחית וחותמים את תווי הבסיס. אמנם אין ב- Hili תו מרכזי של ורדים, אך השילוב של כל המרכיבים שציינו יוצר באופן מופלא ריח ורדים טהור.

Fort & Manle Harem Rose

הבושם מתחיל על מצע דק ועדין של מאסק שפותח את הדרך לאקזוטיות של הניחוח עם תווים אנימליים מתוקים של ענבר ובנזואין, תוך שאלה מכינים עצמם בדקדקנות שיעוררו את המשך התווים בפירמידה. שילוב הריחות של וניל עשיר וורד מדמשק משכר מגביר את התשוקה לכל מי שיריח וישים לב להשפעה של כל תו ותו. בהמשך, קשמיר מזמין התעניינות לגבי התפתחות סוף הפירמידה. תחושת חמימות מתקבלת על-ידי תווים עציים שונים ותווים ירוקים כמו וטיבר מוסיפים שמן למדורה של ארומת הריחות.

Andy Tauer Phi - Une Rose De Kandahar

זהו עוד אחד מבשמיו היוקרתיים של רוקח הבשמים השוויצרי Andy Tauer. בושם זה מופק מתמצית של ורדים שגדלים באפגניסטן במחוז Nangarhar. שמן הורדים הזה הוא נדיר ביותר ובעל איכות נשגבת. עצם העובדה שיצירת בושם זה דורשת מאמץ רב עם נדירות הורדים האלו, הבושם הזה נחשק במקומות רבים ונחטף לפני שיהיה מאוחר. הבושם מתחיל עם תווים פירותיים שונים שמתמזגים עם קינמון ומקבלים תפנית מעניינת במפגש עם השקד המר, אבל ברגמוט מגיע במהירות כדי לאזן את הצדדים. בהמשך, עלי כותרת של ורדים נכנעים לרקע של טבק שחור. לבסוף, עור וטבק מהווים בסיס נדיב לפצ'ולי שחותם את התווים התחתונים של היצירה הזו.

Perris Monte Carlo Rose De Taif

כמו אבן חן יקרה, Rose De Taif מזמינה ומעוררת בעזרת הרמוניה של תווים פרחוניים ומתוקים וכמה תווים חזקים יותר כמו לימון וגרניום שמחיים את הניחוח. הייחודיות של השילוב הנפלא הזה מהפנט את החושים שלכם ושל מי שסביבכם. אחד מניחוחות הורדים הטהורים שיש. אוהבי ורדים?- אתה חייבים לנסות את Rose De Taif.
סנן על ידי
הצג בעמוד

אנדי טאואר פי און רוז דה קנדהאר - Andy Tauer Phi Une Rose De Kandahar 50ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Phi Une Rose De Kandahar בושם יוניסקס של Andy Tauer
₪ 780.00 ₪ 700.00

וידיאן הילי - Widian Hili 50ml Parfum - בושם יוניסקס מקורי

בושם Widian Hili בושם יוניסקס
₪ 1,000.00 ₪ 800.00

פורט ומנלה הרם רוז - Fort & Manle Harem Rose - בושם יוניסקס מקורי

בושם Harem Rose בושם נישה של Fort & Manle ניחוח ורד דומיננטי שנוטה מעט לצד הנשי, אבל גברים שאוהבים ניחוחות ורדים ייהנו מזה מאוד.
₪ 1,050.00 ₪ 640.00

פרי מונטה קרלו רוז דה טאיף - Perris Monte Carlo Rose De Taif 100ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Rose De Taif בושם נישה של Perris Monte Carlo
₪ 1,050.00 ₪ 550.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display