חיפוש

ניחוחות לבנדר

בשמי יוקרה - ניחוחות לבנדר

לבנדר זהו ניחוח של העולם הישן שמוכר בהיותו מתוק, ארומטי, מסתורי וממכר. הלבנדר נפוץ בגנים בכל רחבי העולם. 

צפוי שהלבנדר יישאר עמנו עוד זמן רב כאחד מהניחוחות האהובים, בינות אלפי בשמים שמכילים לבנדר. האמת?- זה לא פלא; ללבנדר יש סגולות בעולם הרפואה והארומתרפיה. השמן תורם לתחושת רוגע ונינוחות ומסייע בהפחתת לחץ וחרדה.

בנוסף, הלבנדר, שהוא שמן בעל יעודים רבים, תורם לטיפול בפצעים, כוויות ופריחות במגע עם העור.

בעולם הבישום המודרני הלבנדר נמצא בדרך כלל בבשמים בעלי ניחוח שנוטה להיות נשי, למרות זאת, הלבנדר מופיע גם בהרבה בשמים שמשותפים לגברים ולנשים. הלבנדר משתלב היטב עם ניחוחות ארומטיים שונים אחרים כמו אורנים, מרווה ופצ'ולי.

רוקחת הבשמים Julie Massé רואה בלבנדר תוסף מעניין, ירוק מעט שממנף את ההרגשה של ריח מנטה עדינה, אך בבשמים אחרים הלבנדר יכול לפעול נגד הריח הירוק והתבליני הזה ולמנף ניחוח שאפילו מתובל וטרי יותר, כמו ניחוח של לילה קיצי וחם.

Etro Marquetry

הרכב הניחוחות המסורתי והייחודי של הבושם מיועד למי שמחפש עדינות אין-סופית. מלא בתשוקה תוססת שמלטפת את העור עם היבטים נרחבים ומסקרנים במיוחד יוצר את הבושם הספונטני הזה לעונג אישי וכל זה מתעצם בזכות ריכוז ה- Eau de Parfum שלו.

הפירמידה מתחילה עם ברגמוט שמחובר היטב לתווים המנוגדים של הלבנדר והאפרסק; מעוררים שמחת חיים בפתיחת הבושם. בליבת הבושם, פולי טונקה משכרים מגרים את בלוטות הריח ומכינים את הקרקע לו ולמאסק שבבסיס.

Tom Ford Beau de Jour

קלאסי, נוקב, יוצא דופן.

לבנדר מתחיל בעוצמה עם ניחוח נקי ומבוקר. תווים פרחוניים וירוקים כמו גרניום מעניקים לתווים העליונים ניחוח מנוגד לעור שמגיע לאחר מכן ומאסק מעניין וחמים עם פצ'ולי וענבר נותנים עומק שממנף את יחודיות והחוזק של החלק הגברי של הבושם ולא משאיר שום מקום לספק בכך.

הבושם מיועד לתת מענה לגברים שמחפשים ניחוח מיוחד שישאיר רושם על כולם. הלבנדר בבושם לוקח חלק ניכר כאן בעת שהוא ממזג עם התווים האחרים ומעמיק לעומקם של התווים ותמיד נמצא, תמיד נוכח, תמיד מורגש.

Creed Bois du Portugal

השם "Bois" שמשמעו עץ בצרפתית תופס את הניחוח המיוחד של היערות האיברים הספרדיים שמגיעים עד לגבעות הגבוהות של פורטוגל.

הניחוח הזה בריכוז Eau de Parfum הוא סיפור מופלא של ברגמוט ולבנדר שפותחים בהתמזגות נצחית של עצים אקזוטיים ותווים תבליניים, כולל ארז, וטיבר וסנדלווד.

הבושם ממשיך לפרוח עם נגיעות אחרונות של אמברגריס שמעניקות לו סיום מעודן ועשיר, סיומת חלקה כמו שבושם גברי צריך להיות.

Francesca Bianchi Under My skin

מסתורי ומפתה אך בו זמנית רך ומפתה, Under My Skin הוא ההבנה החייתית של הנושא שאליו Francesca Bianchi חתרה. הבושם ממש נובע מהעור לאחר שמתיזים אותו ועל כן שמו.

הבושם מתרכז בניחוחות חזקים וחייתיים עם עור אבל לא באופן מופרז הודות לאיריס.

אולם, בתווים העליונים הלבנדר משחק תפקיד של מצע קטיפתי עדין, יחד עם אשכולית, מרכך את המכה שהתווים החייתיים מביאים עם העור והאיריס שממתן אותם. כמו הנחתה רכה ומדוייקת.

סנן על ידי
הצג בעמוד

אטרו מרקטרי - Etro Marquetry 100ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Marquetry בושם יוניסקס של Etro
₪ 550.00

בויס דה פורטוגל של קריד - Creed Bois Du Portugal 100ML EDP - בושם לגבר מקורי

בושם Bois Du Portugal
₪ 900.00 ₪ 1,200.00

טום פורד בו דה ז'ור - Tom Ford Beau De Jour 100ml E.D.P - בושם לגבר מקורי

בושם Beau De Jour בושם נישה של Tom Ford
₪ 800.00 ₪ 585.00

טום פורד בו דה ז'ור - Tom Ford Beau De Jour 50ml E.D.P - בושם לגבר מקורי

בושם Beau De Jour בושם נישה של Tom Ford
₪ 600.00 ₪ 420.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display