חיפוש

ניחוחות מעושנים

בשמי יוקרה - ניחוחות מעושנים

עשן בדרך כלל מסמל סכנה או איום, אך בכל מה שנוגע לבשמים, העשן מסמל חמימות, טעם עשיר וזכרונות מענגים; ישיבת חברים ליד אח או מדורה, נרות שתש כוחם ובנשימתם האחרונה משחררים דרך העשן הגווע ניחוח משכר וחזק של אש ועוד.. מאוד אינדיבידואלי מאחד לאחד.

Amouage Meander

אמואג' משלבת בניחוח הזה ארומת ריחות מעושנים בעזרת שילוב מיוחד של וטיבר ולבונה. תווים ירוקים מעוררים את העושר והעסיסיות שנובעים אפילו מההתזה הראשונה. מי שלא מכיר את הבושם הזה של אמואג' ואוהב ריחות מעושנים וירוקים, צפוי להיות מופתע לטובה

Tiziana Terenzi Nero Oud

כאן, זעפרן נותן את האפקט המעושן. מחבק ומעשיר את זר עלי הכותרת שנבחרו בקפידה על מנת ליצור את הניחוח הזה. אמברגריס ואוד הודי שחור מונחים בתווי הבסיס, בעוד מאסק מלכותי טבול בפצ'ולי ממתיקים את הארומה הכללית עם פרחים, וניל וקליפת עץ.

Beaufort Vi Et Armis

פצצת תבלינים היא כותרת הניחוח. תה פוגש אופיום בתווים העליונים שמתחרים בינם לבין עצמם על הדומיננטיות. עצים שכאילו נשרפים לאיטם יוצרים תבנית של בסיס מעושן עם אוד וקטורת, מחמיאים לתווי התבלינים המעושנים.

Naomi Goodsir Bois d'Ascese

קטורת מענגת ורגועה מתעצמת בעזרת עצים מעושנים. בהתחלה, ניחוחות מעושנים פשוטים לכאורה מקבלים תפנית מעניינת בעת התפתחות התווים, בעוד שתווי הוויסקי מתבטאים, טבק וקינמון מתחילים לבהוק דרך הקטורת. ההתפתחות המעניינת הזאת גורמת למחשבה שניחוחות מענגים אלו לא פשוטים כמו שהיה ניתן להניח בהתחלה; המורכות הכבדה אך מעודנת, תחת מחשבה כבדה מצד רוקחי הבושם הזה נותנים ל- Bois d'Ascese את האופי המהפנט שלו.
סנן על ידי
הצג בעמוד

אמואג' מינדר - Amouage Meander 100ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Meander בושם נישה של Amouage
₪ 1,250.00 ₪ 890.00

ביופורט וי אט ארמיס - BeauFort Vi Et Armis 50ml E.D.P - בושם לגבר מקורי

בושם Vi Et Armis בושם נישה של BeauFort London
₪ 750.00 ₪ 650.00

טיזיאנה טרנזי נרו אוד - Tiziana Terenzi Nero Oudh 100ml Extrait De Parfum - בושם יוניסקס מקורי

בושם Nero Oudh בושם נישה של Tiziana Terenzi
₪ 1,050.00 ₪ 800.00

נעמי גודסיר בויס דה אסס - Naomi Goodsir Bois d'Ascese 50ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Bois d'Ascese בושם נישה של Naomi Goodsir
₪ 800.00 ₪ 650.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display