חיפוש

ניחוחות מרעננים

בשמי יוקרה - ניחוחות מרעננים

ניקיון. ניחוח שברגע הראשון מזכיר משהו נקי ומרענן. ניחוחות הדרים שונים המזכירים את התחושה הזאת מקבלים תפקיד שונה בעולם הבושם; הם חזקים יותר ומתבטאים באופן שונה. לעומת זאת, הרעננות עדינה יותר, נעימה ומלטפת, בדרך כלל גם נשאר לאורך זמן ארוך למדי. ההשוואה הזאת הכרחית כדי להבין ששני סוגי הריחות הכל-כך שונים האלה לא מתאימים לכל אחד. ההדרים מכילים שמנים מסויימים שמתאימים יותר לאנשים בעלי עור שמנוני מבטיחים הישארות והתבטאות מיטבית, בעוד הרעננות משגשגת על אנשים בעלי עור יבש יותר, וכך, בשילוב הזה, הרעננות נשארת לאורך זמן מפליא! בדרך כלל הניחוחות האלה מתאימים יותר לקיץ, חלקם מעוררים מחשבות על בריזת ים נעימה, בעוד אצל אחרים מרגישים את השמש הזורחת ביום קיצי נעים .

Fragrance Du Bois Zest Marin

בושם Zest Marin
כמו יום על חוף הים, Zest Marin תוסס, רענן ופותח עם תווי הדרים, כמו לימון ותפוז ברגמוט שמחמיאים לנוכחות הגלבנום בתווים העליונים. באמצע, לבנדין ומוסקט באים בשותפות ומפיקים תועלת אחד מהשני להתבטאות מיטבית ומירבית. בבסיס, וטיבר, וניל ומאסק מעניקים רצון של פשוט לטבול בים השקט והרגוע. מן הרגשה כזאת שאי אפשר לעמוד בפניה.

Histoires de Parfums This is Not a Blue Bottle 1.5

בושם This is Not a Blue Bottle 1.5
בושם זה באופן מוחלט מתוייג כבושם סינטטי שקיבל השראה מתווים אוזוניים רעננים וחזקים שפוגשים בעוצמתיות השקופה של האלדהידים ומשמרים מינרלים שונים כדי להבטיח את הישארות הרעננות לאורך זמן. הבושם מצויין לתקופה חמימה; מזג אוויר אביבי או קיצי הוא מושלם כדי להפיק ממנו את המירב. תוספת מבורכת לתווים הרעננים הם מאסק ותווים ירוקים. תוספת זו מוסיפה מתיקות מאסקית מעניינת וממנפת את הרעננות של פירות ההדר שבראש פירמידת הריח.

Maison Margiela Bubble Bath

בושם Bubble Bath
כמו אמבטיית קצף טובה, אחרי עוד יום עבודה מתיש, הבושם מדמה את האפקט הזה של האמבטייה, החודרת לכל נקודות החולשה בגוף שמתוחות ונותנות מזור ושלווה. הניחוח נותן זמן איכות מעודן של טוהר; פשוט עונג צרוף וללא דופי. יחד עם תווים שמדמים סבון, ניחוח ורדים מגיע כמו רוח קלילה ונעימה. בנוסף, לבנדר, יסמין וקוקוס נותנים מתיקות ומאסק לבן ופצ'ולי מגבירים את חוזק הבושם.

Tom Ford Mandarino Di Amalfi

בושם Mandarino Di Amalfi
הבושם יחד עם עיצוב כחול בוהק נותן הרגשה רעננה עוד לפני שמריחים אותו. הבושם לוכד בתוכו את תחושת השלווה האידיאלית של קו החוף האמלפי של איטליה. תווי פירות הדר מרחפים בארומה עם אפקט מעניין של טוניק. בערב, כשהאוויר מתחמם והבושם מתפתח לתווים התחתונים יותר מקבלים ניחוח חוזר של פרחים חמימים. האוויר הזה מתובל במנטה וטימין.
 
סנן על ידי
הצג בעמוד

בושם מנדרינו די אמלפי מבית טום פורד 50מ"ל א.ד.פ - Mandarino di Amalfi by Tom Ford 50ml E.D.P - בושם לאישה מקורי

₪ 978.00 ₪ 650.00

דיס איז נט א בלו בוטל - Histoires De Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.5 E.D.P 120ml - בושם יוניסקס מקורי

בושם This Is Not A Blue Bottle 1.5 בושם יוניסקס של Histoires De Parfums
₪ 550.00 ₪ 420.00

מייסון מרג'יאלה באבל באת' - Maison Margiela Bubble Bath 100ml E.D.T - בושם יוניסקס מקורי

בושם Bubble Bath of Replica Collection בושם יוניסקס של Maison Martin Margiela
₪ 650.00 ₪ 490.00

פרגרנס דו בויס זסט מארין - Fragrance Du Bois Zest Marin 100ml Parfum - בושם יוניסקס מקורי

בושם Zest Marin בושם נישה של Fragrance Du Bois
₪ 1,050.00 ₪ 900.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display