חיפוש

ניחוחות שושנת העמקים

בשמי יוקרה - ניחוחות שושנת העמקים

בדרך כלל, את שושנת העמקים ניתן למצוא בתווי בסיס בבשמים שונים. השושנה נטמעת היטב בתווים עציים כמו סנדלווד, פצ'ולי וטיבר וכו', וכן, בתווים ירוקים-תבליניים כמו עלים ירוקים שונים ועשב. ובכן, מדוע תו זה, יהלום שכזה, משומש על-ידי רוקחי בשמים מהטובים בעולם? שושנת העמקים נפוצה בתרבות הצפון אמריקאית וצפון אסיה, אך גדלה כצמח בר ברחבי אנגליה. הפרח מחבב צל, שם הוא מטפח את עצמו ויכול לגדל ביעילות את הפרחים הלבנים הקטנים שלו, שמפיצים ריח מתקתק. טובי הרוקחים משתמשים בשושנה כדי שנוכל להינות ממנה בבשמים בראשית האביב או הקיץ המאוחר, בעיקר בגלל העובדה שניחוח מגוון זה מחמיא לרבים. לשושנת העמקים יש כוח למנף את הרגשת תחילת האביב בצורה נפלאה ומובחנת. אין ספק שזהו תו נשי שנושא אופי קלאסי בלי להיות מחוץ לאופנה. הצירופים שהשושנה יוצרת עם תווים עציים וירוקים, מודגשים במתיקות בלי לפטם את המריח במתיקות יתר. השושנה מעוררת עונג של יום רגיל ונעים, ממש כמו אותם ימי האביב הראשונים. שום דבר לא מאולץ, הכל לבסוף מתחבר בהרמוניה מושלמת.

Byredo Inflorescence

חגיגה של תחילת האביב עם לבלוב הפרחים. ניחוח פרחוני שתופס את החוזק והעדינות של פרחי הבר המרכיבים אותו, בעת שהם מגיעים לשיאם ביופי בלתי מוסבר. מתחיל עם עלי כותרת של ורדים ופרזיה. ממשיך עם שושנת העמקים ומגנוליה. מסתיים עם יסמין רענן שחותמת את הפירמידה. ניחוח אביבי-סתווי מצויין; רענן, כיפי ומחבק. כמו לצאת החוצה מוקדם בבוקר, לשדה מלבלב עצום, עם שמש שמגיחה מעבר לאופק, הציפורים שרות את מנגינתם וכל שנותר הוא לתת נשימה עמוקה שמפיחה רוח חיים בנשמה.

Widian lily

הבושם Lily הוא חלק מסדרה בת שלושה בשמים מעודנים שסוגננו כדי לתפוס את היופי של הורד. כל השלושה מוכחים כבעלי ריח שנשאר לאורך זמן, ובהחלט קל ללבוש אותם עבור אלה המחפשים בושם ייחודי המשלב מסורת עם כישרון שהשקיעו והעמיקו עד לפן המודרני שלו. הבושם פותח עם פירות הדר ופלפל ורוד שנותנים פתח לפרחוניות של השושנה, הילאנג ילאנג והיסמין. ענבר נעים מורגש עם דהיית הבושם, יחד עם וניל, מאסק ופצ'ולי.

Confessions of a Garden Gnome

הבושם פותח עם בריזה אביבית נעימה של פרח היוזו שנוטה להתחבר עם ברגמוט ומאסק. חמימות קיצית פורצת עם הטרופיות של מנגו ושושנת העמקים הפרחונית עם גוון ירוק ונעים באווירה סתווית, יחד עם ורד. ארז ואמברגריס מלוח נותנים אווריריות מסויימת. בסופו של דבר, תווים עציים מובילים לקרירות של החורף וסוגרים מעגל של ניחוח המתאים לכל עונות השנה.
 
סנן על ידי
הצג בעמוד

ביירדו אינפלורסנס - Byredo Inflorescense 100ml E.D.P - בושם לאישה מקורי

בושם Inflorescense בושם נישה של Byredo
₪ 780.00 ₪ 740.00

ביירדו אינפלורסנס - Byredo Inflorescense 50ml E.D.P - בושם לאישה מקורי

בושם Inflorescense בושם נישה של Byredo
₪ 610.00 ₪ 500.00

וידיאן רוז ערביה לילי - Widian Rose Arabia Lily 100ml E.D.P - בושם יוניסקס מקורי

בושם Rose Arabia Lily בושם יוניסקס של Widian
₪ 680.00 ₪ 600.00

פורט ומנלה קונפשנס אוף אה גרדן נום - Fort & Manle Confessions Of A Garden Gnome - בושם יוניסקס מקורי

בושם Confessions Of A Garden Gnome בושם נישה של Fort & Manle ניחוח שמזכיר כניסה לגן פורח וקסום שמושך את המריח אותו פנימה ומאוד מהנה להתבשם איתו.
₪ 1,050.00 ₪ 640.00

Filter by:

נקה הכל
Close
יצרנים
סינונים
Sort
display