חיפוש

בושם לאישה

בושם לאישה - מוצר מושלם

בושם לאישה היה קיים עוד לפני אלפי שנים ותמיד היה חלק חשוב מתמרוקי האישה. תפקיד הבושם לאישה הוא משיכה של המין הגברי אל האישה ולכן תמיד הבושם נעשה מצמחים ופרחים בעלי ניחוחות עשירים, משכרים וחזקים. עם הזמן, בושם לאישה נעשה חלק בלתי נפרד ואפילו נצרך בחיי האישה. בושם לאישה כיום משמש גם להגדרת זהות, נותן תחושה טובה והרגשה נעימה ולכן לכל אישה יש לפחות בקבוק בושם אחד.

לאחרונה נעשה מחקר אשר מגלה כי נשים נוטות יותר להשתמש בבשמים מאשר גברים. מסקנת המחקר הייתה ששימוש מוגבר של בשמים מונע דיכאון ומעניק תחושה טובה לאורך היום.

בני הזוג שלנו מבינים עד כמה בושם לאישה יכול להיות מתנה מוצלחת ולכן רובם מחפשים לקנות בושם לאישה שלהם בכל הזדמנות שאפשר-

ימי הולדת, ימי נישואים, חגים וכו'.

יש כמה סוגים של בושם לאישה- החל מכמות, דרך יצרן ועד סוג הריכוז.

בושם לאישה - מאפיינים כלליים

הבושם לאישה בדרך כלל מגיע בבקבוק של 100 מ"ל או פחות. ביחס לגברים מדובר בנפח קטן כיוון שהאישה מעדיפה להשתמש במספר ניחוחות במקביל ולכן מספיקה כמות קטנה עבור כל בושם. כמו כן, לרוב בושם לאישה איכותי יותר וכן יקר יותר ולכן יש עדיפות לנפחים הקטנים. בושם בכמות כזאת יכול להספיק לתקופה ארוכה, אפילו עד שנה, אך זה תלוי כמובן בכמות השימוש בו.

כיום, יש מאות יצרנים, מותגים ובתי אופנה שמייצרים בושם לאישה. לחלקם אפילו עשרות סוגים של בושם בניחוחות שונים. בין המובילים ניתן למצוא את: קוקו שאנל, דולצ'ה וגבאנה, תירי מוגלר, ראלף לורן ועוד ועוד.

בושם לאישה מגיע, בדרך כלל, בריכוז אלכוהול של 10-20% (הריכוזים היותר נפוצים), ומופיע כאו דה פרפיום. בושם לאישה המגיע כאו דה טואלט הוא בריכוז יותר נמוך של 5-10% , והריח שלו פחות חזק ונשאר פחות זמן. יש גם בושם לאישה מסוג פרפיום שהריכוז בו גבוה במיוחד-20-40%. הריכוז הכי נמוך, 2-3%, מופיע בבושם לאישה או דה קולון.

בושם לאישה - במגוון ריחות

בושם לאישה כיום עשוי מהמון מרכיבים. ריחות בשמים הוא הכי נפוץ ויש מגוון גדול שממנו לוקחים ניחוחות, כגון: יסמין, לילך, לבנדר, נרקיס, גרניום וכו'. פירות הדר, בעיקר ניחוחות לימוניים, גם מאוד מוצלחים וכך גם ריחות של עצים ותבלינים כמו בזיליקום, ציפורן ועוד.

בושם לאישה שלך זאת מתנה מוצלחת מכיוון שיש המון סוגים ומגוון ניחוחות - ואצלנו תמצא מגוון גדול במחירי מבצע. כל מה שצריך זה להיכנס ולבחור! 

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display