חיפוש

דיור – בשמים בריח של יוקרה

בשנת 1945 הקים המעצב כריסטיאן דיור את בית האופנה שלו. מאז ועד היום נחשב בית האופנה של דיור לאחד מהמצליחים בעולם האופנה והקוסמטיקה. בין מותגי היוקרה של בית האופנה ניתן למצוא שורה ארוכה של בשמים לגבר ולאישה. 

 

                                                   בושם ז'אדור של דיור

 

כמה עובדות חשובות על בושם

בושם של כריסטיאן דיור או של כל יצרן אחר יכול להשפיע על התנהלותנו היומיומית ועל מצב רוחנו. לכן מומלץ כי לשיפור מצב הרוח נשתמש במשפחות בשמים המזכירות לנו תקופות יפות בחיינו או ניחוחות שפשוט עושים לנו טוב בנשמה. ידוע כי בשמים על בסיס ארומטי משפיעים על מצב הרוח. ישנם כאלו שמרגיעים בעוד אחרים ממריצים, או מעניקים תחושת נינוחות ועדנה.

כאשר אנו תרים אחר בושם, כדאי לשים לב למספר דברים, כמו ההבדל בין או דה טואלט, או דה קולון ופרפיום, הנקבעים לפי אחוז האלכוהול שבהם. ככל שאחוז האלכוהול גבוה יותר, הריח רענן יותר ויישאר על הגוף לאורך זמן.

*פרפיום - הבושם מכיל אלכוהול בריכוז של 96%. הוא לא מגיע עם מיכל התזה או רולר, אלא בבקבוקונים קטנים בשל ריכוזו. לכן מומלץ לשים מעט ממנו בכל התבשמות.  

*או דה פרפיום/ או דה טואלט מכיל אלכוהול בריכוז של 86%-80%.

*או דה קולון מכיל אלכוהול בריכוז של 60%.

*ישנו גם בושם ללא אלכוהול אלא על בסיס שמן לחלוטין והוא בעל תמצות מקסימאלי.

 

                                                                 בושם סאווואג' לגבר

 

בושם של כריסטיאן דיור

לחברת דיור מספר מוצרים מובילים בתחום הבישום. בושם היפנוטיק פויזן לאישה שהושק בשנת 1998 מבוסס על ריחות של פירות ותבלינים וניחוחו מתוק וונילי. הבושם נחשב לבעל ריח כבד, אך הוא עמיד לאורך זמן על הגוף.

 

                                       בושם היפנוטיק פויזן

 

לעומתו בושם ז'אדור שהושק בשנית בשנת 2017 בניחוח חדש הוא שילוב של יסמין, ורדים, יאלנג- יאלנג ווניל, ונחשב קליל יותר, אך עדיין בעל עמידות טובה על העור.

דיור מייצרת בשמים לא רק עבור הנשים. מקומם של הגברים אינו מקופח כאן. בושם סוואג' שהושק בשנת 2015 הוא בעל ניחוח שרך ארומטי מתון לגברים, ושורד לאורך זמן. זה אחד המצליחים של דיור לגברים. לצידו יש את בושם פרנהייט שאהוב מאוד על גברי ישראל.

 

                                        בושם פרנהייט

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתוב תגובה
סינונים
Sort
display